SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta na mase ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Witam, czytałem juz wiele postów i artukułów i nadal nie wiem jak mam ułorzyć sobie diete i ile czego jeść.Z tego co udało mi sie wyliczyć to ze mam zapotrzebowanie na 83g białka 99g tłuszczu i 269g węglowodanów. Teraz do tego chciał bym jakąś diete biorąc pod uwage ze dziennie moge jesc 4-5 posiłków bo akurat taką mam prace. Wiem co jesc ale nie wiem ile i jak to rozdzielic na posiłki. Jak by ktoś był taki dobry i mogłby mi przygotować taką diete z ok 4 posiłków to był bym bardzo wdzieczny, ale by nie była zbyt skomplikowana. I mozna tez wcisnąć gdzieś tam jakieś odzywki no i jakie one mają być tzn dokładnie jaka firma. Z góry dziekuje. A to godziny posiłków jakie moge wcisnąć w ciągu dnia.1 Posiłek bede jadł ok 04:30 2 ok10:00 3 ok17:00 4 ok21:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Dodam ze na siłownie bede chodził ok 19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odżywki to chwyt reklamowy ,zapomnij o nich narazie...

A co do diety no to np.na sniadanie kostka bialego sera na chlebie ,dotego musli , o 12 zakładajac szkole to kanapki z jakas "dobra"wedlina do tego owoc.
Na obiad to piers z kurczaka i ryz, posilek potreningowy weglowodany (np.wafle ryżowe) jakies 30min potem pełny posilek potreningowy

na kolacje tunczyk :)

I tak to mniej wiecej wyglada,spojrz w dziale odzywianie na diety innych i sproboj cos tam ulozyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Rafcio dziex za informacje napewno sie przyda. A moze jeszcze ktoś mi coś podpowie !?!? Ps.A tak na marginesie to piersi z kurczaka w jakiej postaci mają być. Smazone na patelni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smażonego unikaj :)

ja zawsze robiłem otoczke cos w stylu do kotletów i ja zasmażyć

a potem do piekarnika i pycha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Dziex Rafcio.
Mam tu taki przykład co moge jeść zobacz czy dobrze poukładałem i co mozesz mi jeszcze doradzić no i oczywiscie inni niech tez doradzają.

1. Posiłek 04:30
Kostka białego sera (ser twarogowy CHUDY, moze być?) z chlebem razowym. A pozatym co moge oprucz sera twarogowego?

2.Posiłek 10:00
4 plasterki szynki z piersi kurczaka/indyka, chleb razowy 4 kanapki/8 kromek, 2 owoce tj. jabłko i banan.
Czy cos zmienić?

3.Posiłek 17:00
Piersi z kurczaka z ryżem, czym moge zastąpić ryż??? No i jakieś warzywa, np. sałatka z warzym polana oliwą z oliwek.
Czy zamiast piersi moge cos innego?

4.Po treningu ok 20:30 Wafle ryżowe, ile ich zjesc? Całe opakowanie? Co jeszcze moge zamiast wafli?

5.21:00 Pałny posiłek potreningowy. Tzn. ??? Nie wiem co wchodzi w skład takiego posiłku.

6. 22:00 Tuńczyk, makrela. Co moge oprócz tych rybek? A moze cos do nich dodać?

Prosze o pomoc bo nie mam zielonego pojecia o tych dietam i posiłkach a wiec moze cos podpowiecie a w szczegulnosci Ty Rafko :) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/temat191365/

Tam masz wszystko co powinnies wiedziec na poczatek :)

A co do rozstawu godzin to miedzy 4 a 10 jest 6 godzin!!
A max,odstep to 3-4 ( w zapisie ogolnym) swoja droga ja bym tyle
niewytrzymał,2godz i jestem znow glodny :)

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
No ja sie głodny robię gdzieś właśnie 3-4 zależy co robię między czasie jak ide biegać to po bieganiu muszę od razu coś zjeść bo głodny od razu jetem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka pracownicza do oceny ;)

Następny temat

cos slodkiego na ckd

WHEY premium