Chodzę na siłkę regularnie od 2 miesiecy, 3-5 razy w tygodniu. W ogóle nie ma afektów. Wiem, że mam zły trening:
4 serie na płaskiej, na skosie dodtatnim i ujemnym, po 8-12 powtórzeń,
wyciskanie sztangi zza głowy 4s po 12, dodatkowo triceps na maszynie i plecy.
I tak na kazdym treningu. Wiek 18, wzrost 120, Waga 58. Cel: wyrzeźbiony brzuch i w miare wyglądająca klatka. Pomoże ktoś?
4 serie na płaskiej, na skosie dodtatnim i ujemnym, po 8-12 powtórzeń,
wyciskanie sztangi zza głowy 4s po 12, dodatkowo triceps na maszynie i plecy.
I tak na kazdym treningu. Wiek 18, wzrost 120, Waga 58. Cel: wyrzeźbiony brzuch i w miare wyglądająca klatka. Pomoże ktoś?
Krzysztof Piekarz
