SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prośba o pomoc w doborze supli po cyklu kreatynowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2533
Obecnie stosuję
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Tabs-opis1278.html
i mass activator sfd (bananowy, pyszny ).
Niby jest to dopiero 7 dzień cyklu,
ale lubię wybiegać z planami do przodu,
bo lepiej można finanse ogarnąć.

I tu rodzi się pytanie - co polecacie?
Oczywiście cały czas lecę masę.


Z góry dziękuję za pomoc,
A_F

Odi profanum vulgus et arceo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Zamiast samego cynku bym dał ZMA
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_ZMA-opis27018.html
i zamiast aakg dałbym nitro caps
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Nitro_caps-opis2763.html to jest aakg z dodatkiem jabłczanu cytruliny
reszt w porządku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
Ankietka by się przydała.

Bodybuilding is a Lifestyle.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2533
Wiek 21, waga 69kg, dieta na 3200kcal/dzien, wzrost 176cm, staż 1 kwartał

plan treningowy - proste fbw by traktor sfd

edit;
w pierwszym poscie nie dopisałem ze biore jeszcze zestaw witamin olimpu ze sklepu sfd

Zmieniony przez - Amour_Fou w dniu 2012-03-21 15:10:26

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30516
W przerwie między cyklami możesz brać beta-alanine, aakg, kofeine albo jakąś przedtreningówke bez kreatyny.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2533
Ok, a jakieś konkrety?

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1657 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28880
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Zalezy jaki chcesz mieć następny cykl, jak na następny cykl chcesz wziąć kreatynę+przedtreningówke to wszelkiego rodzaju stymulanty i pompery odpadają w przerwie między cyklami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2533
Nie korzystałem do tej pory z przedtreningowek i jak na razie nie rozwazalem takiej opcji na nastepny cykl :P

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Ja wolę noobostery brać przy cyklu kreatynowym niż w przerwie między nimi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2533
AAKG:
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_AAKG_-opis27286.html

Testobooster:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_T-100-opis26618.html

Witaminy:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport-opis864.html
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela-Cynk-opis1161.html

To się nada jako uzupełnienie diety po cyklu kreatynowym?
Dieta jest ok, do niej jeszcze wrzucam massactivator sfd.


Z góry dzięki za odpowiedź,
A_F


edit;
Sogi poleciały

Zmieniony przez - Amour_Fou w dniu 2012-03-29 10:06:07

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
aakg np. to wyjdzie korzystniej
https://sklep.sfd.pl/Olimp_AAKG_Extreme_Mega_Caps-opis26297.html

booster testa w Twoim wieku bym odpuscił,
witaminy ok,
a cynk czemu chcesz kupic?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA tab, a proch

Następny temat

machine man burner

electro
Polecane artykuły