Witam!
Niedawno zakupiłem rowerek treningowy od wczoraj jeżdzę na nim 2x po 30-40 minut.
Kupiłem też termo speed.
Chcę jak najszybciej pozbyć się tluszczu.
Od około 8 miesięcy ćwiczę na siłowni 3-4razy w tyg. po około 1h.
Przy okolo 102/103 w klatce , mam niecałe 90 w brzuchu :/
Jak dawakowac thermo speed?
Jak jeździć na rowerze (w jakich godzinach itp) aby spalanie tłuszczu było jak najszybsze?
Waga : 77kg
Wzrost: 176
Zmieniony przez - piekar4444 w dniu 2012-03-13 19:29:03
Niedawno zakupiłem rowerek treningowy od wczoraj jeżdzę na nim 2x po 30-40 minut.
Kupiłem też termo speed.
Chcę jak najszybciej pozbyć się tluszczu.
Od około 8 miesięcy ćwiczę na siłowni 3-4razy w tyg. po około 1h.
Przy okolo 102/103 w klatce , mam niecałe 90 w brzuchu :/
Jak dawakowac thermo speed?
Jak jeździć na rowerze (w jakich godzinach itp) aby spalanie tłuszczu było jak najszybsze?
Waga : 77kg
Wzrost: 176
Zmieniony przez - piekar4444 w dniu 2012-03-13 19:29:03
Krzysztof Piekarz
posiadasz ją ??