Witam,
Na wstępie dodam, że diety nie posiadam dlatego, że nie stać mnie jeszcze na nią. Mam 18 lat i póki co nie pracuję. Jakimś mega chudzielcem nie jestem, ale to nie jest to czego chcę, więc zabieram się za siłownie + zdrowe odżywianie się. (wzrost: ~184cm, 71kg). Rozpiszę jako taką dietę jakiej mogę się trzymać i proszę o odpowiedź czy na dobry początek to mi pomoże w podbiciu masy. Dodam też, że mam problemy z trądzikiem i od dzisiaj rozpocząłem kurację IZOTEKIEM.
I Śniadanie: Owsianka + kefir/jogurt. Jako, że dermatolog powiedział, że póki co jaj nie mogę jeść to muszę je wywalić z diety. Czym mogę je zastąpić?
II Śniadanie: jogurt/twaróg + chleb razowy + oliwa z oliwek. Czasem będą to orzechy włoskie lub migdały. - Czy mogę wrzucić do tego warzywa? Np: jakaś sałateczka warzywna?
Obiad: To co ugotuje mama, ale zazwyczaj jest to ryż/ziemniaki + jakieś mięsko czy też rybka, a czasem jak nie mięsko to soczewica.
Posiłek przed treningowy: To samo co na obiad tzn. bardzo podobnie + warzywa
Posiłek po treningowy: To samo co wyżej tylko bez warzyw:
Kolacja: Twaróg + oliwa z oliwek + chleb razowy.
Ilości niestety nie znam dokładnie, ale na pewno nie są to jakie małe typu 50 czy 100 gram maks bo staram się jeść tyle, żeby się najeść, ale oczywiście nie przesadzam też. Proszę o jakąś pomoc co mogę dodać czy muszę coś jeszcze podać, żeby było wam łatwiej? Dodam jak już wyżej wspomniałem ,że mam trądzik, więc słodycze, ostre rzeczy itp. wywalilem totalnie z mojego życia. Pozdrawiam
Na wstępie dodam, że diety nie posiadam dlatego, że nie stać mnie jeszcze na nią. Mam 18 lat i póki co nie pracuję. Jakimś mega chudzielcem nie jestem, ale to nie jest to czego chcę, więc zabieram się za siłownie + zdrowe odżywianie się. (wzrost: ~184cm, 71kg). Rozpiszę jako taką dietę jakiej mogę się trzymać i proszę o odpowiedź czy na dobry początek to mi pomoże w podbiciu masy. Dodam też, że mam problemy z trądzikiem i od dzisiaj rozpocząłem kurację IZOTEKIEM.
I Śniadanie: Owsianka + kefir/jogurt. Jako, że dermatolog powiedział, że póki co jaj nie mogę jeść to muszę je wywalić z diety. Czym mogę je zastąpić?
II Śniadanie: jogurt/twaróg + chleb razowy + oliwa z oliwek. Czasem będą to orzechy włoskie lub migdały. - Czy mogę wrzucić do tego warzywa? Np: jakaś sałateczka warzywna?
Obiad: To co ugotuje mama, ale zazwyczaj jest to ryż/ziemniaki + jakieś mięsko czy też rybka, a czasem jak nie mięsko to soczewica.
Posiłek przed treningowy: To samo co na obiad tzn. bardzo podobnie + warzywa
Posiłek po treningowy: To samo co wyżej tylko bez warzyw:
Kolacja: Twaróg + oliwa z oliwek + chleb razowy.
Ilości niestety nie znam dokładnie, ale na pewno nie są to jakie małe typu 50 czy 100 gram maks bo staram się jeść tyle, żeby się najeść, ale oczywiście nie przesadzam też. Proszę o jakąś pomoc co mogę dodać czy muszę coś jeszcze podać, żeby było wam łatwiej? Dodam jak już wyżej wspomniałem ,że mam trądzik, więc słodycze, ostre rzeczy itp. wywalilem totalnie z mojego życia. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz