SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CKD i LC na redukcji do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 695
Witam. Zastanawiam się nad redukcją i dietą CKD lub Low Carb. Zależy mi na możliwie jak najmniejszym spadku wagi przy jak największej utracie tłuszczu który mam tylko na brzuchu tzw. oponka. Chce przed wakacjami spalić brzuch i zacząć robić suchą masę. Teraz skończyłem cykl na jabłczanie, dieta na mase była, skoczyło 6kg. Przy redukcji zamierzam się wspomóc spalaczem i aminokwasami (BCAA + Glutamina). Trening siłowy będę robił 3x/tyg a aerobowy 4x/tyg. Nie wiem jaką wybrać dietę. Która by się lepiej dla mnie nadawała?
Ułożyłem dwie przykładowe:

LOW CARB
I
Płatki owsiane 70
WPC 40
Oliwa z oliwek 10

II
Jaja kurze 180
Chleb pełnoziarnisty 100
Oliwa 10

III
Ryż 50
Kurak 160
Oliwa 10
Warzywa

IV (Bezpośrednio po treningu)
Gainer 50

V
Ryż 50
Kurak 150
Warzywa

VI
Ser twarogowy półtłusty 120



CKD
I
Jaja kurze 240
Oliwa 20
Warzywa

II
WPC 50
Orzechy włoskie 40
Płatki owsiane 30

III
Kurak 130
Oliwa 30
Warzywa

IV (Po Treningu)
Gainer 40

V
Rybka 120
(Oliwa) 10
Warzywa

VI
Oliwa 25
Ser twarogowy 120

Ładowanie: Sobota 10g W/kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeżeli chcesz redukować to musisz mieć ujemny bilans kaloryczny.
Liczyłeś swoje zapotrzebowanie kaloryczne?
Proponuje skorzystać z narzędzi naszego portalu:

http://potreningu.pl/diety

Proponuje również zapoznać się z tematem:
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 695
Liczyłem. Wyszło 2400kcal.
Podwieszone tematy czytałem już kilka razy.

Zmieniony przez - m4gnum w dniu 2012-02-28 01:23:34
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
rozpisz btw

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 695
Low Carb
B: 200g (2,5/kg)
T: 65g (0,8/kg)
W: 240g (3/kg)

CKD
B: 160g (2,1/kg) - (Ładowanie 2,0/kg)
T: 150g (2,0/kg) - (Ładowanie 0,8/kg)
W: 55g (0,8/kg) - (Ładowanie 8,0/kg)

Kcal: 2400
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 377 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4402
Ten low carb to nie low carb ;) ... podaj trochę danych WWW (wiek,waga,wzrost) na pierwszy rzut oka wygląda, że za mało kalorii, a na prawdzimym low carbie trzeba dać trochę więcej.

Pamiętaj, micha jest najważniejsza !!! >>>Odżywianie<<< :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 695
A co zrobić żeby był to Low Carb?
Oczywiście ryż bym wymieniał na kasze i makaron razowy, a kurczak (+ oliwa) na rybkę.
Wiek: 20
Waga: 79
Wzrost 178

Wyszło mi 2400kcal. Ale jak dodam warzywa to jeszcze kilka kalorii podskoczy.
Teraz na masie mam 2700-2800 kcal i waga idzie super.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
uwzględnij warzywa w ww i odejmij z puli jednocześnie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 695
Ok. A poza tym jest w porządku?
Co by było lepsze Low Carb czy CKD?
Osobiście wolałbym LC, jednak gdzieś wyczytałem, że przy CKD szybciej zleci tłuszcz, tylko czy nie kosztem mięśni?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnes itp

Następny temat

Redukcja na LC - 80kg - prośba o korektę

electro
Polecane artykuły