Witajcie, czy w wieku 14-15 lat można zażywać jakieś spalacze czy minerały?
Np.Vita-Min Multiple Sport?
Ogólnie czy można cokolwiek zażywać w tym wieku?
Np.Vita-Min Multiple Sport?
Ogólnie czy można cokolwiek zażywać w tym wieku?
Krzysztof Piekarz
