Witam
Moj znajomy stara sie mnie namowic na zakup w/w odzywek. Ze wzgledu na slaby kregoslup nie powinienem chodzic na silownie dlatego trenuje 3x w tygodniu na basenie plus jak najczesciej ABS2 oraz treningi 100 pompek i 50 podciagniec w domu. Do tego, na wiosne, sporo jezdze na rowerze, okolo 150km tygodniowo.
Zastanawiam sie, czy warto jest wydawac pieniadze na te odzywki gdy moim priorytetem jest spalenie tluszczu (okolo 2-3cm w obwodzie) i max 3-5kg masy miesniowej wiecej.
Od kilku dni jestem na diecie wysokobialkowej jednak spozywanie 150g bialka dziennie bez zadnych odzywek jest strasznie trudne, stad zastanawiam sie nad uzupelnieniem diety.
Pozdrawiam
Moj znajomy stara sie mnie namowic na zakup w/w odzywek. Ze wzgledu na slaby kregoslup nie powinienem chodzic na silownie dlatego trenuje 3x w tygodniu na basenie plus jak najczesciej ABS2 oraz treningi 100 pompek i 50 podciagniec w domu. Do tego, na wiosne, sporo jezdze na rowerze, okolo 150km tygodniowo.
Zastanawiam sie, czy warto jest wydawac pieniadze na te odzywki gdy moim priorytetem jest spalenie tluszczu (okolo 2-3cm w obwodzie) i max 3-5kg masy miesniowej wiecej.
Od kilku dni jestem na diecie wysokobialkowej jednak spozywanie 150g bialka dziennie bez zadnych odzywek jest strasznie trudne, stad zastanawiam sie nad uzupelnieniem diety.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
możesz biegać interwałowo wtedy długo to nie trwa