SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mutant Mass + kreatyna i cwiczenia w domu + rower i basen

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Witam

Moj znajomy stara sie mnie namowic na zakup w/w odzywek. Ze wzgledu na slaby kregoslup nie powinienem chodzic na silownie dlatego trenuje 3x w tygodniu na basenie plus jak najczesciej ABS2 oraz treningi 100 pompek i 50 podciagniec w domu. Do tego, na wiosne, sporo jezdze na rowerze, okolo 150km tygodniowo.
Zastanawiam sie, czy warto jest wydawac pieniadze na te odzywki gdy moim priorytetem jest spalenie tluszczu (okolo 2-3cm w obwodzie) i max 3-5kg masy miesniowej wiecej.
Od kilku dni jestem na diecie wysokobialkowej jednak spozywanie 150g bialka dziennie bez zadnych odzywek jest strasznie trudne, stad zastanawiam sie nad uzupelnieniem diety.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
bez sensu jedzenie tluszczu, nie powoduje jego odkladania.
bez tluszczu nie bedzie testa i witamin w organizmie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
nie warto

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Co w takim razie kupic? Czy w ogole odpuscic?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Zdjecia niestety nie mam jak zrobic ;}.
Waga to 73kg
Wzrost 182cm
Wiek 21 lat
Staram sie brac okolo 2g na kg masy jednak w praktyce wychodzi ~1.5g/kg
Cwicze od 4-5 miesiecy, ABS2 na przedostatnim poziomie, pompki i podciagniecia okolo polowy calego terningu.
Co do funduszy to, jako, ze jestem studentem, chcialbym ograniczyc wydatki do minimum, najwiecej moge wydaj 100zl/tyg + odzywki do 200zl





Zmieniony przez - wujekwojtek w dniu 2012-02-12 17:19:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29153
Skoro robisz pompki i podciagasz się nie stosuj się do diety jedz poprostu zdrowo i twoja sylwetka się zmieni. Zakceptujesz Siebie takim jaki jesteś skoro na siłownie nie chcesz nie możesz chodzić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Akcpeptuje siebie takim, jakim jestem jednak fajnie by bylo nieznacznie to poprawic a efekty najlepiej, gdyby byly widoczne niedlugo ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29153
Heh nic latwo nie przychodzi a skoro chcesz pewnie na lato na plaży z 6pakiem wyjechac to rób areoby i zastosuj np te ćwiczenia na brzuch
https://www.sfd.pl/Trening_mięśni_brzucha-t836132.html  zapewniam Cie lepiej podziałają niż abs
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Przed ABSem robilem a6w przez 38dni, 6pak gdzies tam juz siedzi, tylko nie chce wyjsc ;). Planuje jak najwiecej jezdzic na rowerze i plywac, czasami windsurfing od wiosny, biegac niestety nie cierpie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29153
heh ja jednak polecam bieganie nic tak nie pali tłuszczu możesz biegać interwałowo wtedy długo to nie trwa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
A co sadzicie o diecie ABS przy zachowaniu w/w proporcji (2g bialka i weglowodanow na kg, jak najmniej tluszczu). Wole chyba obrastac tluszczem niz biegac, rower i basen uwielbiam i wole sie przemeczyc nawet 2 razy dluzej a efekty powinny byc te same ;).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant mass + kreatyna witaminy aminokwasy ?

Następny temat

JABŁCZAN Ostrovit !

electro
Polecane artykuły