SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy!@! Wybieranie Laweczki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
co lepiej sie opłaca
http://allegro.pl/2011-marbo-zestaw-1-lawka-stojaki-bestseller-i2009546148.html
czy http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/1/6
czy ten pierwszy zestaw marbo jest dobry?
I chcialbym kupic jakies ciezary i gryfy doradzcie cos :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17957
Sam właśnie wybieram sobie ławeczkę do domowej silki i ta:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-zestaw-10-lawka-wielofunkcyjna-l002-stojaki-s001.html 
zdecydowanie najlepsza się wydaje.
Stojaki tez mam zamiar oddzielnie tylko chyba kupie łączone, dokładnie mowa o tych:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-stojaki-pod-sztange-laczone-z-asekuracja-s004.html



Zmieniony przez - Cywinek w dniu 2011-12-30 19:24:49

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez wahania brał bym zestaw pierwszy, mam troche sprzętu od marbo i jak narazie każdy spisuje sie jak należy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Dobrze od początku myślisz żeby brać sprzęt z oddzielnymi stojakami
Wiele osób jara się ławkami z zespolonymi stojakami bo wydają się większe
Śmiało możesz brać zestaw:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/1/6

Pzde.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 11936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90986
wejdz na strone marbo i tam skompletuj sobie sprzęcik, do łąwki możesz dobrac modlitewnik w promocji, i jako członek forum masz 4% rabatu w marbo, zestaw jak nabardziej ok, gryfy bym kupił w marbo ale obciązenie np jak chcesz zaoszczedzić to możesz kupić jakies używane lub smoróbki stalowe/żeliwne wyjdzie taniej a żelastwo to żelastwo

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
to zaraz ci napisze nowy zestaw. A no i niemam mozliwosci zrobienia swoich obciazen wiec muszę kupic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
a strona marbo to ta strona http://www.marbo-sport.pl/ 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 11936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90986
obciązenia często sprzedaja w dziale targowisko, na allegro poszperaj, może coś z okolicy znajdziesz,

tak ta stronka, na przyszłość edytuj posty


Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-12-29 11:50:10

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Kaczor wejdz na gg to sie podpytam jak masz czas
i bede edytowal posty :D

Zmieniony przez - adik321 w dniu 2011-12-29 11:54:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5846
Jak dla mnie wybrałeś sobie bardzo fajny zestaw pamiętaj że u nas zamówienia powyżej 999zł dostarczane są za jedyne 99zł
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. zestaw spoko, mam sprzęt Marbo i mogę polecić z obciążeniem jak kaczor pisze, używane lub robione kupisz taniej.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić - sprzęt?

Następny temat

WIZERUNEK-PROMOCJA BB

electro
Polecane artykuły