SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening Brzucha - prosze o weryfikacje

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 177
Witam!
Proboje zrobic rzeźbe brzucha i sporządzilem sobie nastepujący trening :
-4x 20 wznosy kolan w zwisie lub w lezeniu
-4x 25 wznosy nóg prostych
-4x 20 spięcia z przytrzymaniem ok.3 sek.
-Skręty tułowia z kijem - 200
Odpoczynki pomiedzy seriami ok.20 sek.a miedzy cwiczeniami ok.40 - cały trening zrobic ponizej 30 minut. Powtarzam go 3x w tygodniu
Czy trening jest dobry? Jeśli nie to co w nim zmienić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 29159
o treningu mięsni brzucha- https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=22298&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening






ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Za dużo tego.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
Daruj sobie jedno ćw.wznosów na jednym treningu i ułóż sobie drugi plan na brzuch i wykonuj go naprzemiennie.xxxxxl.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2295
1 miesiac
cwiczenia:
1. Brzuszki pelne 4*20
2. Wznosy kolan w gore 4*15-20
3. Skretosklony 4*20 (po 10 sklonow na strone)
4. Wznosy prostych nog w gore 4*15-20
2 miesiac
cwiczenia:
1. Brzuszki pelne 4*20 + kilka sekund odpoczynku i po 5 sklonow na kazda strone
2. Wznosy kolan w gore 4*20 (stopy skrzyzowane)
3. Skretosklony 4*20 (po 10 sklonow na strone)
4. Wznosy prostych nog w gore 4*20 + po 5 wznosow na kazda strone
3 miesiac
cwiczenia:
1. Skretosklony 4*20
2. Wznosy prostych nog w gore 4*20 + po 5 wznosow na kazda strone
3. Brzuszki pelne 4*20 + kilka sekund odpoczynku i po 5 sklonow na kazda strone
4. Wznosy kolan w gore 4*20 + po 10 wznosow na strone


Honorowy Dawca Moczu

...:::JON:::...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 29159
za dużo




ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 177
Do CNE : robiłem juz ten trening ale nie wiem czemu nie czuje wtedy bolu brzucha - bardziej czuje podczas tego.
Radzicie wiec zeby robić np. 2 tygodnie wznosoy kola i reszta tak samo oraz 2 tygodnie wznosy nog prostych i reszta tak samo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2295
ja tego treningu jeszcze nie robilem ale znalazlem na sfd. Podobno byl we flexie i podobno jest dobry tyle ze nie wiem za bardzo jak mam podciagac nogi czy same kolana do klaty jak drazek mam tylko w domu a framugi sa dosc niskie:(

Honorowy Dawca Moczu

...:::JON:::...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 177
Podobno wystarczy jesli w leżeniu bedziesz podciągał nogi do kolan.
A co do tego treningu - to ile razy w tygodniu go robic? 3 czy codziennie?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
W kulturystyce nie ILOŚC LECZ JAKOŚĆ SIĘ LICZY

Dużo-nie znaczy intensywnie.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 177
Ok rozumiem że tak 3 razy tygodniowo ale tak porządnie. Dzięki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy-trening

Następny temat

Czy to dobre?

electro
Polecane artykuły