Witam!
Proboje zrobic rzeźbe brzucha i sporządzilem sobie nastepujący trening :
-4x 20 wznosy kolan w zwisie lub w lezeniu
-4x 25 wznosy nóg prostych
-4x 20 spięcia z przytrzymaniem ok.3 sek.
-Skręty tułowia z kijem - 200
Odpoczynki pomiedzy seriami ok.20 sek.a miedzy cwiczeniami ok.40 - cały trening zrobic ponizej 30 minut. Powtarzam go 3x w tygodniu
Czy trening jest dobry? Jeśli nie to co w nim zmienić?
Proboje zrobic rzeźbe brzucha i sporządzilem sobie nastepujący trening :
-4x 20 wznosy kolan w zwisie lub w lezeniu
-4x 25 wznosy nóg prostych
-4x 20 spięcia z przytrzymaniem ok.3 sek.
-Skręty tułowia z kijem - 200
Odpoczynki pomiedzy seriami ok.20 sek.a miedzy cwiczeniami ok.40 - cały trening zrobic ponizej 30 minut. Powtarzam go 3x w tygodniu
Czy trening jest dobry? Jeśli nie to co w nim zmienić?
Krzysztof Piekarz