Szacuny
11184
Napisanych postów
52125
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Chwali się, że zwracają koszty za nieotwarte + gratis i za otwarte/spożyte jakiś gratis. Podoba mi się to chodź szkoda, że trzeba było tyle czekać ;/ Mam pytanie - czy paragon jest konieczny? Czy wystarcza wysłanie PDF meila od sfd z potwierdzeniem wysyłki.
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
Trzeba było czekać bo tyle trwają badania panowie. Wszystko widać jak na dłoni na dokumentach (co, kto, kiedy i jak etc).
Nie potrzeba paragonu. Zakładamy, że 95% zakupujących gdziekolwiek jakikolwiek produkt (nie tylko suplementy) po 2min nie ma już paragonu.
Gdybyśmy założyli, że gratyfikujemy lub ew. przyjmujemy zwroty na podstawie tylko i wyłącznie paragonu tudzież faktury VAT - 95% reklamacji nie miałaby racji bytu.
Wystarczy w jakikolwiek sposób udowodnić że zakupiło się produkt (np. potwierdzenie nadania zamówienia z innego sklepu bądź inne podobne) - to uprawnia do rekompensaty.
Szacuny
18
Napisanych postów
2479
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
36538
Zgadza się, ja przesłałem dziś wiadomość z wklejonym potwierdzeniem ze sklepu SFD i po kilku minutach dostałem odpowiedź i informację, że wybrane produkty przeze mnie dziś zostają nadane i wysłane kurierem.
Szacuny
13
Napisanych postów
5734
Wiek
22 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
98631
a niby skąd mieli mieć ? sami z Holadndi sprowadzili kanarek prosze nie rozsmieszaj mnie , tylko skoro jesteś to jeszcze wyjaw kto i was w ch**a zrobił i wam to produkuje w Polsce
Zmieniony przez - panalbin w dniu 2011-12-16 17:06:30
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
Cieszę się, że mogłem Cię rozśmieszyć. Daj znać jak będę mógł jeszcze jakiś żarcik opowiedzieć albo anegdotkę. Może nawet pajacyka zrobię.
Z całym szacunkiem ale nie podpisałbym się ani ja osobiście ani nasza firma pod takim designem produktu (wg mnie design jest okropny) ani tym bardziej pod taką jakością.
Jeśli sądzisz inaczej - masz prawo.
Raczej nie mam w zwyczaju dyskutować na tematy wyssane z palca bo po prostu szkoda mi na to czasu - mam ważniejsze rzeczy na głowie.
Wybywam na 2 dni - w poniedziałek będę jeszcze na chwilę jakby co. Później ciężko z czasem przez 2 tygodnie więc będę raczej w dużą kratkę. Pozdrawiam
Szacuny
117
Napisanych postów
13475
Wiek
36 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
83568
Rekompensaty są możliwe do otrzymania tylko i wyłącznie do produktów białkowych Abnexen (AB Whey, AB Iso Delicious, AB Blend - tylko nry partii 0044, EXP 2012 10).
Są jeszcze jakieś inne partie białka ktore wymianie nie podlegaja tak?
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
Z tego co mi wiadomo to nie. Tzn u nas na magazynie była tylko i wyłącznie ta partia (sprawdzone wszystkie opakowania po kolei) i ta partia była gruntownie przebadana.
Te same produkty wróciły już po części do naszego dostawcy, reszta wróci po akcji reklamacyjnej.
Szacuny
10
Napisanych postów
548
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
20725
To jest jakiś ponury żart? Zwracacie pieniądze aż za odżywki białkowe a co z resztą produktów? Osobiście nie kupiłem ani jednej paczki białka za to wydałem troche grosza na przedtreningówke, kreatyne czy leucyne i co mam teraz z tym zrobić bo chyba nikt tu nie ma wątpliwości, że nie ma w puszkach tego co na etykiecie. Śledze temat od początku i już krew mnie zalewała z waszym podejściem do sprawy ale nie chciałem wylewać żalów na forum bo wierzyłem, że jest jeszcze cień szansy na wyjaśnienie tej sprawy. No i badań się doczekałem a razem z nimi prezentu na święta w postaci kilku stów w plecu. Dziękuje.
Szacuny
6
Napisanych postów
718
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4086
dobra super wszystko fajnie ale co z Gainerami? i BCAA? bo to jest tez napewno oszukane a my az 1.5 miesiaca czekalismy tlyko na testy 3 supli? Jakas kpina. Z drugiej strony ładnie sie zachowali ze produkty za free daja w ramach rekompensaty i zwracaja kase ale ja mam nie otwarte BCAA a tez jest napenwo wałowane.