Szacuny
5
Napisanych postów
389
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
16245
Witam mam pytanie. Mam zamiar kupić kreatynę z vitalmaxa 300g. 300g dokładnie starczy mi na 6tygodni. Czy cykl 6tygodniowy będzie dobry czy za krótko? Mogę jeszcze dokupić 100g tej kreatyny i starczy ona na dalsze 2tygodnie cyklu czyli 8 tygodni.
Zmieniony przez - Maniek 1920 w dniu 2011-12-13 21:27:00
Szacuny
5
Napisanych postów
389
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
16245
Dzięki za odpowiedzi. Kupuję 500g narazie :) Mam jeszcze 2 pytanka. Czy potreningowo odrazu mogę dosypać kreatynę do shakera z gainerem (Mass Activator) i wypic razem? Po ilu tygodniach widoczne są pierwsze efekty na mono?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
Ja polecam lepiej wsypać mono do buzi i popić gainerem, mono może się osadzać na sciankach szejkera i nie wypijesz całej. Zalezy o jakich efektach mowa, jak myślisz o 2 cm w bicu to zapomnij no chyba ze jesteś początkujący to pod koniec cyklu mozliwe, wszystko zalezy od treningu, diety i regeneracji.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.