Witam, zamierzam jeszcze raz zacząć 3-miesięczny trening na podstawie 3 plansz Weidera. Kiedyś już go ukończyłem i efekty były niezłe. Znaczny przyrost siły i masy o 5 kg czystego mięśnia. Ale... Obciążenie zwiększałem sobie jak mi się podobało, bez żadnego systemu. W planszach jest zalecane obciążenie w % masy ciała, ale nie wiem jak je zwiększać i po jakich upływach czasu. Dzięki za pomoc.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 28
Waga: 77
Wzrost: 188
Cel treningowy: siła to dla mnie priorytet, ale fajnie jest mieć masę
Staż treningowy na słowni: brak ciągłości
Uprawiane inne sporty: Codziennie załadunek, rozładunek i wniesienie 1000 kg mebli
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłka full
Dieta: bardzo mało jem, ale jak postanowię wrócić na siłkę, to będę się zmuszał:)
Przeciwskaznania medyczne: -
Zażywane suplementy: chcę wrócić do Dymatize Elite Whey Protein Isolate
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 28
Waga: 77
Wzrost: 188
Cel treningowy: siła to dla mnie priorytet, ale fajnie jest mieć masę
Staż treningowy na słowni: brak ciągłości
Uprawiane inne sporty: Codziennie załadunek, rozładunek i wniesienie 1000 kg mebli
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłka full
Dieta: bardzo mało jem, ale jak postanowię wrócić na siłkę, to będę się zmuszał:)
Przeciwskaznania medyczne: -
Zażywane suplementy: chcę wrócić do Dymatize Elite Whey Protein Isolate
Krzysztof Piekarz