SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mogę jednocześnie redukować tkankę tłuszczową i zwiększać mięśnie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Witam. Mam 13 lat, mam 168 cm wzrostu i ważę 66 kg. Po redukcji 5 kg mniej. Jestem dumny z siebie, lecz zauważyłem, że tłuszcz nie zleciał z dolnej części brzucha. Nie dziwię się, ponieważ redukowałem się tylko 3 tygodnie, więc postanowiłem ograniczyć redukcję i dodać do diety chleb. Po 2 tygodniach, tłuszcz nadal jest na dolnej części brzucha. Co o tym sądzicie, aby wrócić do redukcji ?

3-5 w tyg uprawiam kalistenikę

3x w tyg trenuję skok

4x w tyg trenuję brzuch

5x w tyg trenuję koszykókę

Co do diety, nie jem żadnych fastfoodów. Nie piję coli, jedynie wodę, piję herbatę bez cukru, staram się, abym jadł jak najmniej węglowodanów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
A Ty nie za dużo tych tematów zakładasz ?

Sam oceń co jest Twoim celem. Ale w tym wieku restrykcyjne diety nie mają sensu. Po prostu więcej się ruszaj a nadmiar tłuszczu spadnie,

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Jestem jeszcze młody i wiele, wiele rzeczy chcę się dowiedzieć :D

Chcę zmniejszyć tłuszcz w ciele, wzmocnić siłę i "umięśnić" Się. Praktycznie wszystko na raz. 2 miesiące bazę ogarniałem. Teraz, jest czas na "umięśnianie" się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Chciałbym się podpiąć tematu propo redukcji, do czerwca robię masę a na czerwiec chce zacząć redukcje,jak myślicie co jest lepsze siłka czy street workout (drążki) na redukcje? I jeszcze drugie pytanie czy carbo mogę popijać podczas treningu?- zauwazylem wtedy lepsze efekty. Pozdraawiam ;)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Wiesz, uprawiam kalistenikę, przeczytałem 3 części skazanego na trening i o kalistenice wiem wiele, wiele rzeczy. Ale pomyśl trochę. Przy czym więcej spalisz kcal ? Przy wyciskaniu na klatę, czy przy pompce supermana ? Albo, uginaniem bicepsa, czy podciąganiem na drążku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
3 tygodnie to nie tłuszcz zleciał w wieksozści to woda zapasy glikogenu czyli spadek masy ciała nie tkanki tłuszczowej, to są dwa inne parametry.

jak masz tak aktywny tryb życia 5 x kosz itp to już powinieneś wcinać węglowodany a nie je ograniczać, w tym wieku organizm się powinien rozwijać, moze się okazać że za 2-3 lata bez restrykcji żywieniowych zmienisz się o 180 stopni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Zapomniałem dodać też, ze rano robię 25 pompek, po obiedzie 25 pompek, po 2 godzinach od obiadu 25 pompek i po treningu 25 pompek. Czyli w sumie 100. Na dodatek, w jednym treningu mam 92 pompki, więc dziennie jestem w stanie 192 pompek robić. Takie coś stosuję od wczoraj.

Czyli, mam zrezygnować z low carb ? Ale problem w tym, czym mam to zastąpić... MIni cut nie chcę, ponieważ mam bardzo aktywny tryb życia i na rano, mogę być niewyspany. Pozostaję mi jedynie zdrowe nawyki żywieniowe, choć do czerwca, chcę dojść z 18% bf do ok. 14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w wieku 13 lat takimi sprawami się przejmujesz. Spore restrykcje się mogą u Ciebie odbić niekorzystnie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-03-25 19:18:33

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Chcę się wyróżniać. Każdy u nas w szkole jest albo gruby, albo chudy, więc ja postanowiłem być umięśniony lub fit :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zdrowe odżywianie spokojnie wystarczy, sylwetka sama z siebie się będzie poprawiała bo się rozwijasz wciąż, do tego treningi to bym się nie obawiał tego że obrośniesz w tkankę tłuszczową

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5080
Czyli się nie katować tuńczykiem, jakimś sosem sojowym i chlebem razowym, tylko jeść to co lubię ? :D To co lubię, nie mam na myśli chipsów, mcdonaldów coli itp. Zapotrzebowanie kcal, to chyba 2500 starczy ? dziennie jem ok. 2400 kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dot. techniki

Następny temat

Ocena planu + sylwetka oraz pomiar.

WHEY premium