Szacuny
43
Napisanych postów
3159
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
A wiec pytanie tak jak w temacie, ja osobiscie biore BCAA podczas treningu, wsypuje 20g prochu do 1,5l wody i pije podczas treningu. Moze lepiej brac BCAA przed i po treningu po 10g? Jaka jest wasza opinia? Jak wy stosujecie BCAA?
Szacuny
122
Napisanych postów
13475
Wiek
36 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
83568
Zależy czy masz tylko BCAA, czy może BCAA/EAA, albo BCAA/białko opcji jest dużo - ogólnie BCAA okołotreningowo, jak konkretnie? To już zależy od tego co jeszcze masz.
Szacuny
43
Napisanych postów
3159
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
Aktualnie xpand+ monohydrat kreatyny, biore tez gainera i bialko z SFD jako dopelnienie do diety. Myslalem by sprobowac zaczac brac BCAA przed i po treningu, no ale biorac go podczas treningu czuje sie lepiej niz wtedy gdy nie bralem bcaa. Zdecydowanie wzrosla moja wytrzymalosc. Nie potrzebuje juz tak dlugich odpoaczykow miedzy seriami.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja sobie sprawdzę tak za ~~3-4 tyg. jak sie ma sprawa wytrzymałości dzięki BCAA, bo póki co 2 dni po skończeniu beta-alaniny. Więc potrzeba czasu aby sprawdzic ile tej wytrzymałości na tr. było zaslugą ba a ile bcaa
Szacuny
11
Napisanych postów
2407
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
37030
Biore porcje ok. 15 min przed oraz bezposrednio po treningu wraz z gainerem+dosypka bialka/carbo+porcja bialka.
Zastanawiam sie jednak czy nie dac 15 min przed oraz nie popijac 1-1,5l w trakcie. po treningu korzystniejsze wydaje sie byc eaa. poki co jednak jade na bcaa, bo sfd nie wypuscilo jeszcze eaa.
Zmieniony przez - Arros w dniu 2011-09-20 17:29:25