Witam. Ułożyłem sobie taki plan :
A
1.Wykroki nóg w przód ze sztangą 4x 10
2.Wyciskanie sztangi na płasko 12/10/10/8
3.Martwy ciąg 12/10/10/8
4.Pompki na poręczach 3x
5.Rwanie sztangielek 3x10
6.Podciąganie na drążku szeroko nachwytem 4x max
7.Wyciskanie sztangi stojąc 3x10
8.Szrugsy 2x10
B
1.Przysiady 4x 10
2.Wyciskanie sztangi na skosie górnym 12/10/10/8
3.Podciąganie na drążku wąsko podchwytem 4x max
4.Zarzut sztangi na wysoko 12/10/10/8
5.Wiosłowanie sztangą 3x10
6.Wyciskanie hantli stojąc 3x10
7.Wyciskanie francuskie 2x10
Trening 3 razy w tygodniu.Czy moze lepszym rozwiązaniem byłby trening HST? Cel masa i siła.
A
1.Wykroki nóg w przód ze sztangą 4x 10
2.Wyciskanie sztangi na płasko 12/10/10/8
3.Martwy ciąg 12/10/10/8
4.Pompki na poręczach 3x
5.Rwanie sztangielek 3x10
6.Podciąganie na drążku szeroko nachwytem 4x max
7.Wyciskanie sztangi stojąc 3x10
8.Szrugsy 2x10
B
1.Przysiady 4x 10
2.Wyciskanie sztangi na skosie górnym 12/10/10/8
3.Podciąganie na drążku wąsko podchwytem 4x max
4.Zarzut sztangi na wysoko 12/10/10/8
5.Wiosłowanie sztangą 3x10
6.Wyciskanie hantli stojąc 3x10
7.Wyciskanie francuskie 2x10
Trening 3 razy w tygodniu.Czy moze lepszym rozwiązaniem byłby trening HST? Cel masa i siła.
Krzysztof Piekarz
dodatki. Jak bedzie za dużo to Ci tylko zahamuje progres a nie pomoże!