SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainery i inne cuda w proszku, jak i kiedy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
Witam,
Jestem tu świeży i mam kilka pytań odnośnie odżywek proteinowych, węglowodanowych i innych cudów w proszku. Podejrzewam że może to być istotne więc mówię od razu że ma to być trening przede wszystkim na masę. Z góry podkreślam że zależy mi raczej na pełnej i wyczerpującej odpowiedzi.

* Czy można łączyć odżywki proteinową i węglowodanową?
Z tego co już gdzieś tu wyczytałem to można ale wole się upewnić.

* Kiedy brać odżywkę proteinową w dzień treningu i kiedy w dni bez treningu?
Z wielu różnych źródeł słyszałem różne opinie, jedni mówią że wieczorem, inni że zaraz po przebudzeniu. Przed czy po treningu?

* Kiedy brać odżywkę węglowodanową w dzień treningu i czy brać ją w dni bez treningu? jeśli tak to kiedy?

* Czy do mieszanki kreatyn ANIMAL CUTS (w tabletkach) mogę brać dodatkowo jakąś inną kreatynę w proszku? Jeśli tak to kiedy brać jedno i drugie?
Podobno jest to jeden z najmocniejszych tego typu produktów na rynku dlatego pytam. Mam nadzieje że mnie nikt nie posądzi zaraz o jakąś reklamę.

* Ile czasu przed treningiem brać środek energetyzujący ULTRA ENERGY firmy ACTIVLAB?
Na opakowaniu jest napisane 2 tabletki, ale wole zapytać się kogoś kto może już wie z doświadczenia może wystarczy jedna, albo dwie to za mało. Domyślam się że brać tylko w dni treningu, ale jeśli się mylę to proszę mnie sprowadzić na ziemię.

Pozdrawiam.

THX from mountain!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
W DT możesz np sobie to tak rozłożyć : 5g przed treningiem 5g po, lub 5g rano ( niekoniecznie na czczo, może być z lub po śniadaniu ) i 5g po treningu.

Co do odżywki białkowej i węglowodanowej - są pory dnia gdzie mile widziane jest ich użycie np. w DT po treningu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
1.tak mozna,nie ma co sie tutaj rozpisywac,po prostu mozesz;)
2.to zalezy od ciebie i od twojej diety,bierzesz wtedy kiedy nie mozesz dostarczyc odpowiedniej ilosci bialka
3.mozesz rozpuscic i pic podczas treningu,przed treningiem lub po treningu,wachlarz mozliwosci jest duzy,mozesz takze uzupelniac braki weglowodanow podczas dnia
4.mozesz,chociaz to ze animal cuts jest najmocniejszy na rynku nie potwierdze;)
5.zacznij od 1 kaps i zobacz jak na ciebie podziala,jak slabo to zwieksz do 2,jak dalej bedzie slabo mozesz wziac 3,bierz przed treningiem na pobudzenie
rowniez pozdrawiam;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
* Czy można łączyć odżywki proteinową i węglowodanową?
Zależnie od celu, ale tak.

* Kiedy brać odżywkę proteinową w dzień treningu i kiedy w dni bez treningu?
To jedzenie w proszku, chyba więcej nie muszę mówić bo o dawkowanie kurczaka czy ryżu nikt nie pyta Ale najwięcej należy dostarczać z diety, Ja przyjmuje białko tylko po treningu. Gainera nie używam, carbo na masie.

* Kiedy brać odżywkę węglowodanową w dzień treningu i czy brać ją w dni bez treningu? jeśli tak to kiedy?
j/w

* Czy do mieszanki kreatyn ANIMAL CUTS (w tabletkach) mogę brać dodatkowo jakąś inną kreatynę w proszku? Jeśli tak to kiedy brać jedno i drugie?
Animal cuts to nie mieszanka kreatyn. Różne formy kreatyny łączyć można ale i tak kreatyna to kreatyna.

* Ile czasu przed treningiem
brać środek energetyzujący ULTRA ENERGY firmy ACTIVLAB?
1-2 przed treningiem, 1 kaps ma 100mg kofeiny.



Cnotliwy@ skończ z tymi herezjami o uzupełnianiu dziennej (nie okołotreningowej) puli węglowodanów "CARBO". A jeśli on jest endo?

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-09-15 15:29:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
1. Można. Identycznym pytaniem jest czy możesz zjeść dziś na obiad kurczaka i ryż razem...

2. Nikt tego nie wie, stosujesz wedle braków w prowadzonej zbilansowanej diecie.

3. j/w

4. Animal cuts to spalacz tłuszczu i nie zawiera w składzie ani grama kreatyny. (nic specjalnego - średnia półka).

5. Około 30 minut przed treningiem.
_____________________________________________
Wypełnij dodatkowo kompletną ankietę działu:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
inetheend kiedy dajesz carbo i jakie? bo wlasnie sie zastanawiam czy nie dolozyc na masie w czasie treningu rozpuszczone,sfdowskie z leucyna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko i wyłącznie okołotreningowo. Podczas treningu 30g rozpuszczam w 500ml wody albo 50g w 1l (zależy jaki obecnie mam shaker czysty). Carbo od sfd. Spróbuj kiedys wypić w ciągu dnia 50-60g carbo i obserwuj swoje samopoczucie

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-09-15 15:33:53
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
juz pijalem,wszystko jest dobrze u mnie,kupie i zobacze na treningu czy bedzie lepiej,to z leucyna pijesz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak. Niewielki dodatek cenowy, z jednak cenny.
Jeśli pijesz i nie masz żadnych problemów to jesteś ekto
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
no mieszanka ekto-mezo;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po treningu robie mixa 30g izolatu i 50g Vitargoo i jest git :D
wydaje mi sie animal cuts to spalacz :P
a białko w DT (oprócz po tren) i DNT w zależnosci od braków w diecie,tak samo gainer czy inne ww.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
Czyli rozumiem że odnośnie odżywek nie ma stałego terminu kiedy mam je brać? Po prostu wtedy kiedy miałem uboższy posiłek lub nie było go wcale? Oczywiście wiem że nic nie zastąpi prawdziwego obiadku. :D

To mam jeszcze pytanie co do tej kreatyny, raz dziennie 30 minut przed treningiem, a w dni bez treningu z rana, może być?

Zmieniony przez - Muszkin87 w dniu 2011-09-15 16:32:25

THX from mountain!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stuff przedtreningowy - dobry ?

Następny temat

GainBolic 6000 - termin.

electro
Polecane artykuły