Witam, jak w temacie potrzebuje plan treningowy. Przygode z siłownią zakonczyłem w 2005r po 1,5 roku ćwiczenia. Od tamtej pory troche się ,,zapuściłem"!!! Udało mi się schudnąc z 86 do 82 przez okres wakacji. W pasie pozostało 92 cm :( Pracujący dość często, ale znajde czas 3 razy w tygodniu na ćwiczenia. Obecnie 2 tydz zazywam L-karnityne. Pozdrawiam

Krzysztof Piekarz
