Witam, w temacie odzywek jestem zielony, wiec chcialem zadac Wam pare pytan. Niedlugo kupuje laweczke z wyciagiem i chcialbym przybrac masy miesniawej i spalic tluszcz, czy wlg tak sie da?:D Zapomnialem dodac ze mam 190 cm wzrostu i waze 91-93 kg. Chcialem tez zapytac co zaczac brac i z czym, i jaka diete najlepiej dobrac.
Chcialem dodac ze strasznym grubasem nie jestem, bez wczesniejszych cwiczen 80 kg na klate biore, ale wiem ze moze byc lepiej:)Jesli potrzebujecie jakies dodatkowe info piszcie. Dzieki z gory, pozdrawiam
Chcialem dodac ze strasznym grubasem nie jestem, bez wczesniejszych cwiczen 80 kg na klate biore, ale wiem ze moze byc lepiej:)Jesli potrzebujecie jakies dodatkowe info piszcie. Dzieki z gory, pozdrawiam

Krzysztof Piekarz

