SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolejna odnotka do Diety tluszczowej..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4489
Witam. Pisze tego posta gdyz zauwazylem ze w innych postach osoby ktore sie naprawde na tym znaja nie sa powiadamiane o odpowiedziach wiec nie ogladaja zbyt zaciecie tego tematu. Wiec pytam bo jest moj drugi dzien na tej diecie i mam sroga sraczke. Wczoraj jadlem parowki , ser topiony , mojonez, jajecznice na szynce, tluste zeberko, i koktajle bialkowe(zwykle jeden a na diecie 3) i wode... i to wszystko. Jak mozna poradzic sobie z ta sraczka... Zwykle czekolada jest dobra ale to ww... Help ;)

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5315
A ja stawiam na białko
Miałem takie same perturbacje po białku serwatkowym.


Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22173
To pewnie przez te koktajle białkowe aż 3 dziennie nie za dużo? zachowujesz stosunek z tymi koktajlami T2:1B? bo chyba nie jak przyjmiesz 2g białka na kg masy ciała to tłuszczu powinno być 4g no a dzięki tym koktajlom na pewno więcej białka ci wychodzi no i pewnie po nich masz srake
Jajecznice jedź na boczku, szynki po pierwsze nie są tłuste a po drógie niektóre mają troche węgli

MyPowerMyPainMyReligion

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Odzywka nie tu nic do tego,mozez pic ja 3 razy,poczekaj jeszcze pare dni ,mozliwe ze tak zareagował twoj organizm na ta diete,powinno byc dobrze na dnoach jak nie to sie pomysli co moze byc jeszcze problemem

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10167
na odzywkach bialkowych to sie za bardzo nie znam, ale mysle ze powinienes poczekac, moze sie wszystko unormuje

...dystans, dystans, liczy sie dystans!...

...dystans, dystans, liczy sie dystans!...

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. tez swoje podejrzenia kieruje ku duzej ilosci bialka z odzywek, zmniejsz zdecydownie najlepiej do 0 zobacz efekty
2. swoje zdanie o twoich wyborach juz chyba wyrazilem
3. co wy znowu z tym stosunkiem B/T 1/2 ?? <szok>
4. czesto jak sie spozywa duza ilosc tluszczy organizm tak sie broani pzed nadmiarem kalorii pomysl tez o tym

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2003-06-05 15:44:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 693
Za Twoje rozwolnieni raczej winilbym tluszcze - zwlaszcza ze to poczatek diety. Tak jak pisal Biniu - organizm broni sie przed dieta. Znam wiele osob ktore na CKD mialy takie same problemy. Jeszcze 2-3 dni i mina. Organizm sie przyzwyczai.

Nigdy nie miales rozwolnienia po swiezym mleku? Prosto od krowy? Poza tym Jak myslisz dlaczego kiedys zazywano olej rycynowy na przeczyszczenie?

Powodzenia

Ps

Zajrzyj do nas jeszcze kiedys. Damy rade

Otyli żyją krócej!!!
Uśmiechnięci dłużej!!!

Otyli żyją krócej!!!
Uśmiechnięci dłużej!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22173
Biniu to jaki powinien być stosunek?

MyPowerMyPainMyReligion

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
nie ma zadnego wymaganego stosunku bialek do tluszczy
bialka spozywamy 1,5-2 gr na kg ciala
ww jak kto woli (ale mniej niz 100 jesli ma byc ketoza - zasadnosc tej pomijam)
tluszczy tyle aby wywolac negatywny bilans energetyczny, ale najlepiej tez tyle aby nie chodzic glodnym (czyli eksperymentujemy po pierwszych dniach gdzie woda z nas uchodzi, powoli (POWOLI) tracimy wlasne zapasy tluszczu), jesli to nie nastepuje ograniczamy troche tluszcze (ew ww jesli zaczynalismy z wysokiego pulapu) i tak do skutku

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22173
oo od jakiegoś czasu się zastanawiałem czemu właśnie T2:B1 skąd to się wzieło ja takiego stosunku nie trzymam bo bym tyle nie wyrobił ładowania w siebie, no ale w artykule o diecie tłuszczowej od dawna wszyscy podają T2:B1 ale też pamiętam na początku Sonbaty robił tak jak ty mówisz chyba też tak zaczne nawracać ludzi

MyPowerMyPainMyReligion

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jak pisalem stosunek wzial sie z tego ze przyspiesza to wejscie w ketoze, nic wiecej, oczywiscie nalezy wtedy ograniczyc bialko, a tego nie chcemy

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
co do sraczki to stawiam ze to od tłuszczu.( co nie znaczy ze białko nie zadzałało) jak zdażało mi sie w 3 -4 dni zjadać kilogramową paczke orzeszków solonych. to potem prawie dupe rozrywa. (każdy kto kocha orzeszki wie jak one łatwo wchodzą).


--------------------------------------------------------------------------------------
Samozwańczy archiwista w dziale Archiwum Kulturystyki:
- Panteon nazwisk Archiwum kulturystyki: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68857
- Polacy w Archiwum kulturystyki: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=68924
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potówki

Następny temat

CZy sie da zatrzymać..

electro
Polecane artykuły