Cześć !
WIEK - 25
WZROST - 190
WAGA - 97
Chciałem wznowić treningi po około 3 latach przerwy w tym czasie waga skoczyła mi o około 20 kg na + . Chciałem podejść bardziej poważnie do treningów i z tej właśnie racji układam pomału plan żywieniowy . Głównym moim celem jest masa , nie zależy mi za bardzo na sile . Mój problem jest w tym , że nie wiem za bardzo jak dobrać godziny do diety . Pracuje zmianowo np. w pierwszym tygodniu pracuje od 4 rano do 14 , w drugim od 11 do 22-23 w trzecim od 15-16 do 1-2 w nocy . Hm wydaje mi się logiczne np ze jak mam zjeść śniadanie w pierwszym tygodniu rano no to normalnie ale jeśli w drugim i trzecim to zaczynam śniadanie od godziny o której wstałem i wtedy kontynuuje posiłki co parę godzin czy tak ?? Postaram się napisać dietę , jeśli ktoś może mi mniej więcej pomóc będę wdzięczny .
Moje zapotrzebowanie na masie :
Waga: 97 kg
Zapotrzebowanie w gramach: Na kilogram / Dzienne:
Białko: 2.4/232.8
Węglowodany: 5.5/533.5
Tłuszcze: 1.1/106.7.
Energia: 4025.5 kcal.
Zmieniony przez - GOTECH w dniu 2011-08-25 19:07:41
Krzysztof Piekarz









