Pytałem w innym dziale ale nikt mi nie pomogl wiec moze tutaj mi pomozecie.
Mam problem odkad zaczolem cwiczyc mam za krotki biceps zajmuje tylko pol reki od barku do lokcia i jest tak jakby schowany do barku wiecie moze co zrobic zeby wyszedl do gory a i zapomnialem napisac ze jest strasznie plaski ;/
Mam problem odkad zaczolem cwiczyc mam za krotki biceps zajmuje tylko pol reki od barku do lokcia i jest tak jakby schowany do barku wiecie moze co zrobic zeby wyszedl do gory a i zapomnialem napisac ze jest strasznie plaski ;/
Krzysztof Piekarz
