SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy solarium to opłacalna rzecz ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Zastanawiam sie czy warto zainwestowac w solarium ?? Jesli ktos ma swoj maly biznesik typu "solarium" to moze napisze... jakie solarium warto kupic... jak jest z tymi lampami.... czy pieniazki sie zwracaja i po jak dlugim czasie (ale chyba troszke bo w koncu za solarium pasowaloby dac te conajmniej 10 tys zl)... jakie najczesciej pojawiaja lub moga pojawiac sie usterki. Jaki jest koszt utrzymania solarium, jak z serwisem itd itp

Za wszelkie odpowiedzi bede bardzo wdzieczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
na inso jest chyba taki dzial prawo, ekonomia, gospodarka http://www.insomnia.pl/forum_125/ moze tutajby bardziej pasowalo.

Ja osobiscie nie wiem ale gdybys mial silownie i solarium do tego by bylby konkrecik

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Gdybym miał taki duzy budynek...na osiedlu, to kto wie . Dzieki za wypowiedź

Prosze o przeniesieniu tego posta do odpowiedniego działu, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wiesz zrobic solarium gdzie masz kabiny przynajmniej 2-3 bo nie kazdy chce sie zapisywac na jakas godzine ludzie wola przyjsc i miec miejsce do tego z jedna lampe na sama twarz i bedzie si jakies 2-3 sfy w poczekalni bo nie kazdy przychodzi samemu i jazda, a fajna sprawa sa takei komplexy silka sklep z odzywkami, solara, sauna i jazda

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
był o tym post i było super wszystko wyjasnione poszykaj na insomnii w dziale gospodarka i i prawo ,ale tytuł byl inny coś t stylu " Na czym mozna zarobić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Heh nie moge przeniesc na insomnie niestety.
usunac post,bo tutaj nie pasuje...?

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
w sumie nikt nie odpowiada wiec moglby poleciec, autorowi dac powiadomke zeby na inso zalozyl to samo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
fajna sprawa ale mi wysusza skóre....

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
to trza ja nawilżać :D Każdemu wysusza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
A słyszeliscie ze solarka powoduje szybszy proces starzenia sie , bodajrze sa tam szkodliwe promieniowanie (-UV, które powoduje szybsze wyniszczenie komorek!!!

Siła drzemie w nas :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
bialy nie jestem wiec na solare nie chodze a juz niedlugo sloneczko bedzie to sie opale ladnie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wykonać sobie ciężary?

Następny temat

Muza w siłowni

WHEY premium