SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odżywki zdrowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
potrzebuje supla na masę bo dietę nie mogę wnieść w życie z powodów materialnych gdyż mama nie chce mi kupować rzeczy które oni nie jedzą lol więc muszę jakoś uzupełnić poziom białka potrzebuje jakiegoś dobrego środka bo gdy ćwiczę widzę że mięśnie rosną i tłuszczu coraz mniej ale niestety kości coraz bardziej widzę więc muszę to jakoś zredukować pomocy nie chce być jakimś wieszakiem na mięso

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://www.u.waw.pl/images/miesnie.jpg

Wiek: 17

Waga: 70kg

Wzrost: 176cm

Cel cyklu: rzeźba,masa

stosowane już wcześniej suplementy : extream mass efekt ale tylko 2 tyg

Uprawiane inne sporty: bieg, jazda na rolkch

stosowane wcześniej spalacze : nawet nie wiem co to jest

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: nie stosuje jej

przewidziane finanse na cykl: 100-170zł

uwagi i sugestie: zaczne brać od stycznia

Staż treningowy: od marca bez przerwy

spider666

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
żadne odżywki nie zastąpią Ci jedzenia

brakuje Ci podstawowej wiedzy z zakresu odżywiania /suplementacji
zapewne również i treningu

udaj się do poszczególnych działów i czytaj tematy podwieszone

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
zeby uzupelniać trzeba miec w czym

w Twoim przypadku dodatkowa porcja białka czy wegli duzo nie pomoze
jesli nie wprowadzisz chociaż podstaw odzywiania to nie ma sensu kupować prochu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
nie jeżeli chodzi o trening to jest dobry ale chodzi o jedzenie ja mam 17 lat o.O nie zarabiam ciągle się uczę chodzę do liceum więc na dietę nie mam co liczyć ze wzglendu na moje finanse ale kiedy będę miał trochę siana np na święta dostane to będę musiał zainwestować w swoją sylwetke wieć chce cos co mi doda trochę białka lub czegoś więc się pytam o dobry i zdrowy środek do poprawy wagi

spider666

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
nie chodzi o to że się źle odżywiam ale mało kalorycznie

spider666

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
jak mało kalorycznie to kup sobie oliwę z oliwek za 9 zeta w lidlu i podbijaj kalorię
oczywiście mam nadzieję że pozostały rozkład białko/węglę jest w miarę dobrze dobrany

pamiętaj że ten sport to przedewszystkim odżywianie- mięśnie nie rosną z powietrza

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
jęzeli chodzi o białko i węglowodany to je uzupełniam mam witaminy +jajka i ryż bo tego mamy pełno lecz ja nie mieszcze tyle ile bym chciał

spider666

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
poczytaj działy podwieszone w odzywianiu - duzo podstaw jeszcze przed Tobą

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2011-08-01 12:44:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
no jajka niea ale baiłko zawierają wiec każde białko sie przyda a po 2 ile można ryż jeść

spider666

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
nie trzeba jesc tylko ryzu

masz kasze,makarony,ziemniaki, płatki owsiane...
białka - mięsa,jaja,nabiał(twarogi,sery wiejskie),ryby ...
tłuszcze - oliwa z oliwek, orzechy wloskie ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Da się, da się trzymać diete w takim wieku
Mieszkając w zwykłej rodzinie, która za każdy miesiac wychodzi na 0 z budżetem domowym da się pilnować diety, ewentualnie małe dodatki ze swojej kieszeni ale to nie wychodzi dużo

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2011-08-01 12:51:27
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co po kreatynie?

Następny temat

Kreatyna olimp 1250 mega caps. Jestem niepelnosprawny.

electro
Polecane artykuły