Świetna robota,łap soga
...
Witam mam pytanie co do takiej rozpiski ponieważ z pewnych powodów ostatni posiłek mam o godzinie 16:00 a trening zaczynam o 20 i do tej pory stosowałem o 19:30 gainera o proporcjach 10g B 40g WW.
Rozpiska suppli.
W dni bez treningu tylko kreatyna rano ale dodał bym z 20g carbo.
W dni treningowe
Przed treningiem na około 40-30minut - 70g Mass Activator
Po treningu siłowym - 10g PURE BCAA
po treningu aerobowym - Carbo 50g + Kreatyna 5g + Białko 35g
Pozdrawiam
Rozpiska suppli.
W dni bez treningu tylko kreatyna rano ale dodał bym z 20g carbo.
W dni treningowe
Przed treningiem na około 40-30minut - 70g Mass Activator
Po treningu siłowym - 10g PURE BCAA
po treningu aerobowym - Carbo 50g + Kreatyna 5g + Białko 35g
Pozdrawiam
...
troche pozno - ale lepiej pozno niz wcale:
daj:
Przed treningiem na około 40-30minut - 70g Mass Activator
'NA/tuz PRZED' treningiem siłowym - 10g PURE BCAA
po treningu siłowym/aerobowym - Carbo 50g + Kreatyna 5g + Białko 35g
co do slusznosci bcaa na /przed a nie po treningu - przeczytaj ten temat:
https://www.sfd.pl/BCAA_vs_EAA__a_timing_!-t750889.html
Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-08-10 19:32:46
daj:
Przed treningiem na około 40-30minut - 70g Mass Activator
'NA/tuz PRZED' treningiem siłowym - 10g PURE BCAA
po treningu siłowym/aerobowym - Carbo 50g + Kreatyna 5g + Białko 35g
co do slusznosci bcaa na /przed a nie po treningu - przeczytaj ten temat:
https://www.sfd.pl/BCAA_vs_EAA__a_timing_!-t750889.html
Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-08-10 19:32:46
"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html
...
ooo
dzięki za odpowiedz czekałem na twoja opinie
od następnego treningu spróbuje brać bcaa w trakcje treningu albo zacznę tak w połowie. 10g na około 0,5 l lub 1l wody bo czasem tyle pije będzie ok ?
dzięki za odpowiedz czekałem na twoja opinie
od następnego treningu spróbuje brać bcaa w trakcje treningu albo zacznę tak w połowie. 10g na około 0,5 l lub 1l wody bo czasem tyle pije będzie ok ?...
najlepiej o stezeniu 10% lub mniej
wiec 500ml bedzie si
wiec 500ml bedzie si
"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html
...
witam. mam pytanie odnośnie zestawu kreatyna, pp, gainer i białko. jeżeli białko zamiast po treningu dam na sen to nie będzie żaden problem? nie lubię na noc twarogu
...
to tylko przykladaowe cykle
jasne ze mozesz
bialko z prochu dajesz wtedy gdy jest bardzije optymlane
tj. np po treningu -> bo szybko sie trawi
albo dodatek na noc
ale jednak samego bialka z prochu byl nie dawal ale 50/50 z bialkiem z pozywienia
nie musi byc ser
daj jajca ugotowane,omlet
jasne ze mozesz
bialko z prochu dajesz wtedy gdy jest bardzije optymlane
tj. np po treningu -> bo szybko sie trawi
albo dodatek na noc
ale jednak samego bialka z prochu byl nie dawal ale 50/50 z bialkiem z pozywienia
nie musi byc ser
daj jajca ugotowane,omlet
"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html
...
1. Czy można prosić o rozpiskę wraz z nowymi produktami od sfd ?
2. Czy w zestawie Y nie ma potrzeby dawać w DT Pure Creatine rano?
Zmieniony przez - grzesiek32 w dniu 2011-09-05 10:14:09
2. Czy w zestawie Y nie ma potrzeby dawać w DT Pure Creatine rano?
Zmieniony przez - grzesiek32 w dniu 2011-09-05 10:14:09
Grzesiek
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!