SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl na mono - kilka pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2999
Witam.
Jestem aktualnie na cyklu. Jeszcze ten tydzień + cały następny i kończę cykl.
Nasuwa mi się pare pytań... Kończyłbym cykl w piątek, w sobote wypada 18stka kumpla i nie ma bata, że pić nie będę.
W ten dzień rano wezme kretkę jeszcze. W poniedziałek znowu wyjeżdżam z rodziną na tydzień na mazury i dopiero po powrocie będę ćwiczył.

Jak zniwelować spadki ? Mam ogromną nadzieję, że dużych nie będzie. Dieta i siłka po powrocie z mazur, czyli w sumie tydzień bez siłki, to chyba nie jest dużo.

Następne pytanie. Może brać kretke jeszcze przez ten cały czas co będę na mazurach i po powrocie odstawić i zacząć ćwiczyć normalnie ?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
ja bym odstawił

jesli bedziesz trzymał miske to spadków nie bedzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
'Kończyłbym cykl w piątek, w sobote wypada 18stka kumpla' czyli po cyklu juz bd ?? To po co na mazurach brac?? Ja jestem obecnie na kuracji, jestem na wakacjach biore normalnie mono po 5g i melanzuje przez 5dni.

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2999
Odstawić normalnie tak ?
Miske bede trzymal... tylko mowie, po tygodniu dieta. Bo na mazurach wiadomo ciezko bedzie i bede jadl to co wiekszosc ;)
Jeszcze jakieś opinie ?

Dzieki remik.

@edit
No tak odrazu po jest 18stka. Tylko ze w sobote i niedziele jeszcze wezme krete.
A tak mi sie nasunelo czy na mazurach by jeszcze nie brac. No ale ok. Odstawie juz normalnie.

Zmieniony przez - Starpis w dniu 2011-07-28 20:10:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
A na mazurach bedziesz duzo pil??

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2999
Nie, raczej nie. Bo z rodzinka jade :D Więc jak walne 1-2 piwka to max przez cały wyjazd.
Wlasnie sie dowiedzialem ze kuchnia bedzie. Wiec piersi nakupie i ryzow i bede sobie dogotowywal ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
To nie masz czego sie obawiac

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2999
Dzieki. Sog leci.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
przez ten tydzien staraj sie chociaż w miare dobrze odzywiać a nic sie nie bedzie działo
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
pij jakis sok z witaminami podczas picia alkoholu,dobrze zjedz i nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
na wyjezdzie pilnuj chociaz by dostarczac sporo kalorii, lataj diete szejkami i bedzie ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

booster tescia LG SCIENCES Formadrol Extreme XL czy da rady?

Następny temat

Zestaw na mase

electro
Polecane artykuły