SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening FBW Do oceny i poprawy :)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W spamie napisze.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
jaki masz staż? bo ogólnie to jestem przeciwnikiem łączenia siadów i ciągów w jednym planie przez osoby dopiero zaczynajace ćwiczenia,uczące się techniki, poznające dopiero swój organizm podczas ćwiczeń.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1409
kiedyś ćwiczyłem tak pół roku amatorsko ,że tak powiem a teraz zaczynam na poważnie z tego względu ,że dostałem dodatkowe uposażenie do mojej siłowni ławeczka regulowana hantle sztangi drążek itp.
Ale do rzeczy chodzi ci o to ,że moge się nabawić przepukliny tak :D
Miałem pachwinową jak byłem mały , ale miałem operacje.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
nie
przepuklinę jak masz mieć to ją będziesz miał. To genetyka decyduje,jak ktoś ma do niej predyspozycje to nawet niezbyt ciężko trenujac moze się jej nabawić, jak ktoś nie ma do cniej predyspozyji to moze zapier... a i tak nie będzie jej miał.

Połączenie tych dwóch ćwiczeń wymaga przede wszystkim bardzo dobrze opanowane ruchu w obu ćwiczeniach. To dwa najcięższe i bardzo złożone ruchy,mały blad moze prowadzić do kontuzji, a jeśli jesteśmy zmęczeni po jednym z tych ćwiczeń już,na drugim musimy się bardzo skoncentrować,zwłaszcza że sporo mięśni bierze udział w obu tych ćwiczeniach.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1409
ahaha to mam jeszcze jedno pytanko czy mogę dodać WSPIECIA NA PALCE W STANIU: na łydki a jak tak to gdzie :)?
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
możesz dodać.
Na samym końcu np mozesz je dać.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-07-24 23:04:59

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1409
Plan version beta :)
1. przysiad 3x5
2 martwy ciąg 3x5
3. podciąganie nachwyt lub podchwyt( na zmiane co trening) 3x5
4. wyciskanie na płaskiej 3x5
5. wyciskanie z płaskiej 3x5
6. wyciskanie z przodu 3x5
7. brzuszki 3x20
8. wspięcia na palce w staniu 3x8.

Dzięki za pomoc w ułożeniu planu :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proteo system.

Następny temat

Wzmocnienie mięśni na kręgosłup.

electro
Polecane artykuły