SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan cwiczen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26955
Po prostu zamiast ściaganie linki wyciągu, daj podciąganie się na drążku.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Potrzebuje porady od fachowca każde cwiczenie musze szukac więc proszę kokrętny plan nie mam już sił
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
nie mam drązka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
i tak przez 6 tyg te cwiczenia pon,sro ,pią, a co z brzuchem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8884
siad
drązek/inverted row/wiosło
wl
wyciskanie stojąc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
jeszcze ile powturzen i serii na te cwiczenia i tyle i wyłaczam kąpa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26955
Ćwicz dopóki będziesz miał progres siłowy a nie w ramach jakiegoś sztywno ustalonego okresu. Brzuch możesz dać jedno ćwiczonko po treningu, tak jak łydki i robić na zmianę brzuch/łydki. Zadbaj przede wszystkim o to żeby ktoś objaśnił ci prawidłową technikę ćwiczeń, albo gdy kogoś takiego nie masz to wrzucaj tu filmiki, bo bez prawidłowej techniki ćwiczeń nic z tego nie będzie.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8884
serii rozgrzewkowych 2/3 serii docelowych 4/5 a powtórzeń to zależy jak u Ciebie z technika ale np:12(co serie z innym) albo np:12-15(stałym cieżarem) https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html mozesz poczytać drsquat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
a moge robic do tego a6w
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8884
a6w nie rób tego strata czasu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć bez zakwasów

Następny temat

POMOCY -- POMOCY

electro
Polecane artykuły