Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Trochę. Uzupełniam białko odżywką 30 min po treningu. Mam 3g białka na kg masy ciała. Przed treningiem obiad (dużo węglowodanów złożonych 1-2h przed treningiem). Jeśli coś źle napisałem to proszę o poprawę i korektę diety.
Wyczytałem to w kilku przyklejonych tematach.
Zmieniony przez - rhobarsd w dniu 2011-06-19 19:50:11
Szacuny
15
Napisanych postów
1767
Wiek
30 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
20308
Kiełbasę odradzam. Zastąp innym źródlem białka, przed treningiem do ryżu daj jakieś mięcho, na sniadanie brak dobrego źródła białka. Te kanapki z twarogiem jeszcze ujdą... Dodaj warzyw!
Szacuny
40
Napisanych postów
6924
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
117946
mięsem, rybami jajami, wywal ja calkiem
3g bialka to za duzo, jedziesz na samych kanapkach, posiłki nie są pełnowartosciowe
na początek przeczytaj 10 wskazowek zywieniowych
Śniadanie jest bogate w białko.Posiłek przed treningowy w węglowodany złożone i białko.Do każdego posiłku warzywo. 2-3l wody w ciągu doby.Posiłki przed i po treningowe są ubogie w tłuszcz.
Wyszło ponad 4000kcal,białko nie zmalało i tutaj prosiłbym bym o pomoc w redukcji jego w diecie jeśli jest to niezbędne (teraz mam w diecie 185g) oraz o wytknięcie innych błędów.
Zmieniony przez - rhobarsd w dniu 2011-06-19 21:40:45
Szacuny
15
Napisanych postów
1767
Wiek
30 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
20308
Makrelę wędzoną 1-2 razy w tygodniu max ale tak, to dobry pomysł. A na noc daj oliwę z samym twarogiem. Do kolacji możesz dać orzechy włoskie aby uzupełnić dietę w zdrowe tłuszcze