SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy, problem z udami :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34046
dieta zajme sie poegzaminie

to do tego czasu przestudiuj lekturę https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

i przepraszam, ale musiałam się wrócić i sprawdzić ile masz lat, myślałam że z 16 max

rozumiem że można się nie znać na dietach, mieć zerowe pojęcie o rozkładach btw .. ale nie coś takiego!

sesja sesją, wiesz ile tu dziewczyn ma teraz sesje? i myślisz ze zawalają miske?

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
musiałam się wrócić i sprawdzić ile masz lat, myślałam że z 16 max

Odniosłam to samo wrażenie, stąd moje nawiązanie do mamy dającej dziecku nutellę na śniadanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
rozumiem że można się nie znać na dietach, mieć zerowe pojęcie o rozkładach btw .. ale nie coś takiego!

sesja sesją, wiesz ile tu dziewczyn ma teraz sesje? i myślisz ze zawalają miske?


Nie mam sesji tylko inny egzamin, nie wazne. W kazdym badz razie, moze i nie zawalaja swojej diety ale na pewno nie sa nowe i nie musza dopiero co wszytskiego ukladac itp.
A wogole jestem pewna, ze nie jedna z Was jadla o wiele gorzej na poczatku. Tak z dnia na dzien moja dieta sie na pewno nie zmieni.

Tak wogole to mieszkam w Anglii, a tutaj wiekszosc jedzenia jest 'bardziej tluczace', pakuja w to wszystko wiecej chemii niz w polsce, i w smaku jest o wiele gorsze od polskiego jedzenia. Np bardzo lubie mieso mielone, a tutaj jest ono dziwnie twarde i nie moge go wogole przelknac tak niedobre.

Lubie jajka, moge jesc je czesciej. Tak samo rybe (biala) moge jesc czesciej. Lososia jem przynajmniej raz w tygodniu, czasami dwa, ale wiecej nie dam rady, ta ryba jest dla mnie ochydnie tlusta. Piersi z kurczaka tez moge jesc, w weekend kupie z indyka na nastepny tydzien. Serki wiejskie, poszukam, ostatnio w Tesco ich wogole nie ma. Moze sie przejde do polskiego sklepu po twarog. To co mam jogurtow naturalnych nie jesc? Jakie pieczywo mam jesc? My robimy chleb w domu sami wiec zawsze mozna jakas inna make kupic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89719
Tez mieszkam w Anglii... Kupuje poledwice wolowa i miele sama.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Odniosłam to samo wrażenie, stąd moje nawiązanie do mamy dającej dziecku nutellę na śniadanie

A to co juz nutelli nie mozna nigdy zjesc? Nadmierne ograniczanie sie tez nie jest dobre. Lepiej nutelle niz inne zelki, lizaki itp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8894
Tak z dnia na dzien moja dieta sie na pewno nie zmieni.

dlaczego???

Lepiej nutelle niz inne zelki, lizaki itp

a czym sie różni nutella od jakichkolwiek innych słodyczy????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41059
Ja mieszkam w Polsce i też woła mielę sama

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wogole to mieszkam w Anglii, a tutaj wiekszosc jedzenia jest 'bardziej tluczace',

Kończ waćpanna wstydu oszczędź Płatki owsiane, jajka, mąka razowa, masło, oliwa z oliwek, surowe i mrożone warzywa i owoce, mięsa i ryby, ryż, makaron i każdy inny rodzaj żywności niskoprzetworzonej jest gorszy niż w Polsce, Korei, US czy Niemczech?

Takich, co to dietę stopniowo zmieniały było tu sporo, żadna niczego nie osiągnęła i żadnej tu z nami nie ma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41059
fakt, jesteś tu nowa, może Cię szokować zasiane zgorszenie, ale tak tu już mamy wszystko łykniesz, tylko musisz sporo poczytać i przekopać się przez forumowe dzienniki i mieć dużo dobrej woli by cos faktycznie ZMIENIĆ

Zmieniony przez - yosis w dniu 2011-06-14 22:40:09

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Tak, np do kurczakow wiecej hormonu wzrostu dodaja. Wiele osob moze potwierdzic, tak samo wszystkie ryby np wedzone sa o wiele bardziej tluste od tych polskich. Warzywa praktycznie wszystkie szklarniowe co sie rowna duzo chemii.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

INTENSYWNE ĆWICZENIA I TYCIE POMOCY !!!!!

Następny temat

zmian, zmiany, jak zacząć?

electro
Polecane artykuły