SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy, problem z udami :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 825
malduje przed ciazami nie mialam uzego biustu w czsie ciazy i laktacji to ...ło Matko .. dziki szla wielkie napuchnięte balony , po zakończeniu karmienia znow nie mam biustu

Jak nie masz biustu jak masz?!

Czyli mowicie, ze mam sie teraz nacieszyc biustem? :D
Ale ja jestem niska, bez biustu bede juz wogole wygladac jak dziecko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
oo faktycznie maleństwo jesteśhmmm no coś za coś niestety.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie przesadzajmy znów Ja mam 154cm wzrostu i nie jest mi z tym źle Z tym, że ważę co najmniej 7-8kg więcej

O dziwo facetom się to podoba, a od lasek słyszę, że wyglądam jak kulturystka


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-06-13 08:49:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jesli jest sie hetero, to raczej nalezy sie podobac facetom, a nie kolezankom

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Marto ja nie mówię, że źlejak dla mnie maleństwo jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
ja zawsze chcialam byc nizsza o jakies 10cm.... ale nog se przecie nie utne...
ps. a zycie tak mi sie uklada ze wszystkie moje kolezanki byly wzrostu ok 155-160cm... najblizsza przyjaciolka jest dokladnie 20cm nizsza

i jak tu nie miec kompleksu guliwera

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-06-13 19:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 825
No nie przesadzajmy znów Ja mam 154cm wzrostu i nie jest mi z tym źle Z tym, że ważę co najmniej 7-8kg więcej

Tez mam 154 rano, zaraz jak wstane z lozka :P


Jutro mam egzamin (trzymajcie kciuki) a pozniej wezme sie za ta diete. Juz widze, ze bedzie ciezko. Moze latwiej by bylo gdybym miala wage kuchenna.

Moze napisze, co dzisiaj zjadlam i powiedzcie co myslicie.

Sniadanie 8:00
2 kromki brioche (jak ktos nie wie to to taki chleb ale slodki, na mleku i masle) z maslem + szklanka mleka 0,5% (a raczej biala woda)

2 sniadanie 12:00 (ale zawsze jem o 10:30 to tylko dziisaj tak bo bylam na miescie)
bulka grahamka (taka mala jak kajzerka) i ryba wedzona (ale nie mam zielonego pojecia co to za ryba)

3sniadanie 14:30
banan + garsc migdalow

obiad 17:00
jajko sadzone na oliwie z oliwek i kalafior z przyprawami

kolacja (dopiero ja zjem o 19:30 ale juz sobie naszykowalam)
jogurt naturalny z pomidorami

Bardzo zle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Gruszka, nie bluznij. Wiesz co to jest noga o dlugosci 115cm? I jak kazdy ciuch wyglada na Tobie jak szyty na miare?
Ech wy.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Bardzo zle?

no nie najlepiej

2 kromki brioche - jakby to Marta napisała "od razu out"

Oj chyba jednak moje przeczucia początkowe się sprawdziły, nie sadzę by tu się uzbierało tyle ile trzeba kcal.....

Popieram Obli...układaj dietę po egzaminie to zobaczysz ile to jest to co powinnaś jeść, możesz też spojrzeć w przykładowe dzienniki to zobaczysz ile trzeba zjeść żeby było jakieś 1800 kcal

Warzywa jakieś jadłaś??poza kalafiorem i pomidorem

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-06-13 20:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
czemu nie sprawdzasz sobie w dzienniku? waga do tego nie jest niezbędna, masz strone ilewazy.pl i tam na oko przynajmniej bedziesz wiedziała co i ile. Ale już widać, że jest bieda w tej twojej misce, białka jak na lekarstwo, a te bułki....

impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

INTENSYWNE ĆWICZENIA I TYCIE POMOCY !!!!!

Następny temat

zmian, zmiany, jak zacząć?

WHEY premium