Witam. Mogłby ktoś poradzić co do diety redukcyjnej czy to się w ogóle nadaje? i co do treningu też,a więc.
Przed Hiit 6.30 tuńczyk
1 posiłek 9:00
3 całe jaja
50g płatków owsianych
125ml mleka
2 posiłek 12:00
puszka tuńczyka o oleju/teraz już będzie w wodzie+oliwa z oliwek
40/50g chleba pełnoziarnistego
2 plastry sera żółtego
3 posiłek (przed treningowy)
50g ryżu brązowego
150g kurczaka
warzywa różne.
4 posiłek (po treningowy)
50g ryżu brązowego/50g makaronu tego ciemnego/czasem kasza
150g kurczaka
warzywa
5 posiłek
125g sera twarogowego półtłustego
50g tuńczyka w wodzie
jakiś tam ogórek lub inne warzywo.
190gB/150gw/50gt
Mam dziwny organizm i trudno zrzucić tłuszcz,dlatego tylko ok 1900kcl.Wcześniej było około 2200,ale strasznie słabo szło.Wtedy zamiast hiit robiłem aero/6km 2,3 razy/tydz
Pon
klata+triceps
1.wyciskanie na płaskiej hantlami 3s
2.skos 4s sztangą czasem wąski uchwyt,czasem szerszy.
3.rozpiętki na skosie największym 2s,skos mniejszy 1s i płaska 1s
Jest sens robić na skosie ujemnym rozpiętki?
I nie wiem czy dodać jeszcze skos ujemny w wyciskaniu,od czasu do czasu robiłem,ale nie zawsze.Kolejność ćwiczeń różna,tylko rozpiętki zawsze na końcu.
4.wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie 4s
5.prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3s
6.Pompki w podporze tyłem 2-3s
Wt HIIT-15s sprint 45s trucht
Sr
plecy+biceps
1.podciąganie na drążku szerokim nachwytem 2s
podciąganie na drążku neutralnym uchwytem 2s
2. Wiosłowanie sztangą w opadzie 4s/lub wiosłowanie hantlami w opadzie 4s
3.Martwy ciąg 4s
Może zamienić teraz wiosłowanie sztangą na wyciąg na jakiś czas?
Czw HIIT
Pt
Barki+nogi
1.wyciskanie sztangielek zza karku 4s/teraz może zmienię na sztangę i do klaty?
2.unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3s
3.unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4s (tył barków)
4.unoszenie sztangielek bokiem w górę 3s
5.Przysiady ze sztangą 4-5s
6.Wykroki ze sztangą 4s
7.Wspięcia na palce ze sztangą 3s (łydki)
Sb HIIT
Ndz wolne
Teraz z suplementów to DT mono rano 5g,przed treningiem 13g bcaa/po treningu cytocell + bcaa.
I wystarczy jak godzine przed hiitem zjem puszkę tuńczyka+bcaa?
Możecie doradzić,bo przypuszczam,ze dieta słaba jest,dlatego tutaj piszę :) Co do trenigu,to teraz staram się częściej zmieniać ćwiczenia itp,może fbw spróbuje też,ale nie wiem jeszcze.
Narazie aktywność w ciągu dnia prócz treningów słaba,dlatego nie chce,żeby było za dużo,bo niestety dość szybko się zalewam.
Przed Hiit 6.30 tuńczyk
1 posiłek 9:00
3 całe jaja
50g płatków owsianych
125ml mleka
2 posiłek 12:00
puszka tuńczyka o oleju/teraz już będzie w wodzie+oliwa z oliwek
40/50g chleba pełnoziarnistego
2 plastry sera żółtego
3 posiłek (przed treningowy)
50g ryżu brązowego
150g kurczaka
warzywa różne.
4 posiłek (po treningowy)
50g ryżu brązowego/50g makaronu tego ciemnego/czasem kasza
150g kurczaka
warzywa
5 posiłek
125g sera twarogowego półtłustego
50g tuńczyka w wodzie
jakiś tam ogórek lub inne warzywo.
190gB/150gw/50gt
Mam dziwny organizm i trudno zrzucić tłuszcz,dlatego tylko ok 1900kcl.Wcześniej było około 2200,ale strasznie słabo szło.Wtedy zamiast hiit robiłem aero/6km 2,3 razy/tydz
Pon
klata+triceps
1.wyciskanie na płaskiej hantlami 3s
2.skos 4s sztangą czasem wąski uchwyt,czasem szerszy.
3.rozpiętki na skosie największym 2s,skos mniejszy 1s i płaska 1s
Jest sens robić na skosie ujemnym rozpiętki?
I nie wiem czy dodać jeszcze skos ujemny w wyciskaniu,od czasu do czasu robiłem,ale nie zawsze.Kolejność ćwiczeń różna,tylko rozpiętki zawsze na końcu.
4.wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie 4s
5.prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3s
6.Pompki w podporze tyłem 2-3s
Wt HIIT-15s sprint 45s trucht
Sr
plecy+biceps
1.podciąganie na drążku szerokim nachwytem 2s
podciąganie na drążku neutralnym uchwytem 2s
2. Wiosłowanie sztangą w opadzie 4s/lub wiosłowanie hantlami w opadzie 4s
3.Martwy ciąg 4s
Może zamienić teraz wiosłowanie sztangą na wyciąg na jakiś czas?
Czw HIIT
Pt
Barki+nogi
1.wyciskanie sztangielek zza karku 4s/teraz może zmienię na sztangę i do klaty?
2.unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3s
3.unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4s (tył barków)
4.unoszenie sztangielek bokiem w górę 3s
5.Przysiady ze sztangą 4-5s
6.Wykroki ze sztangą 4s
7.Wspięcia na palce ze sztangą 3s (łydki)
Sb HIIT
Ndz wolne
Teraz z suplementów to DT mono rano 5g,przed treningiem 13g bcaa/po treningu cytocell + bcaa.
I wystarczy jak godzine przed hiitem zjem puszkę tuńczyka+bcaa?
Możecie doradzić,bo przypuszczam,ze dieta słaba jest,dlatego tutaj piszę :) Co do trenigu,to teraz staram się częściej zmieniać ćwiczenia itp,może fbw spróbuje też,ale nie wiem jeszcze.
Narazie aktywność w ciągu dnia prócz treningów słaba,dlatego nie chce,żeby było za dużo,bo niestety dość szybko się zalewam.
Krzysztof Piekarz
zjadłbym coś lekkiego jakiś serek wiejski, kromkę razowca, może owoc dla energii. Sprawdz na sobie.