SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Śpiący po trenigu . Normalne????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 2783 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48001
Witam otóż jakoś od 2 tyg za uwarzyłem że po treningu jestem taki zmęczony że można powiedzieć że nie dożycia przed siłka wszystko jest porządku jednak po jestem bardzo zmeczony np dzisiaj jak przyszedłem to musiałem sie aż przespać bo niedał bym rady nawed do sklepu wyjść i czym to może być spowodowane??? Dodam że na treningu sie nie oszczedzam moze byc to tym spowodone ??? licze no pomoc z waszej strony poniewasz sie martwie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
Ile godzin normalnie śpisz? Ja np. nigdy w dzień nie śpię wyjątkiem było jak był zapier..l w robocie w Niemczech - wtedy zasypiałem w samochodzie do roboty - 16h roboty. 4-5h snu. Powodem musi być niewyspanie lub przemęczenie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dieta ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Mówisz ze na treningach się nie oszczędzasz a jesteś początkującym w profilu staż widze 4mc. więc możliwe ze się przetrenowałeś, więcej nie znaczy lepiej. Dieta też ma duże znaczenie i to co jesz przed siłką.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 2783 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48001
No śpie minimum 8h . No dieta jest tylko że niemam określonych godzin spożywania posiłków ale normalnie 6 posiłków jest no przed siłownia jem ryż z cyckiem lub jakis makaron z rybą lub na odwrót a jeśli chodzi o przetrenowanie to na treningu czuje się normalnie siła jest moc tez tylko po treningu taki jakiś wypluty się czuje . Jeszcze dodam że na kreatynie jestem juz 3 tydz.

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2011-05-14 17:32:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 2783 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48001
No też może być powodem właśnie niewyspanie bo jakoś dziisaj w nocy mi sie jakoś zle spalo tzn budziłem sie w nocy i miałem problem z zasnieciem i spałem jakies 7h może to być wlasnie powod tego zmeczenia po treningu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
To tak jak u mnie zawsze ojciec po robocie lubi w dzień spać - jego ojciec też w dzień spał, moja matka nie śpi w dzień i ja nie. To może być już uwarunkowane genetycznie - jedni śpią w dzień, drudzy nie. Dieta niestety raczej tu wiele nie pomoże.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2217
Ketchup123 może za mało tłuszczy w diecie ? Jakieś orzechy, oliwa z oliwy itp.?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
Tu masz niektóre przyczyny takiego stanu: http://zdrowie.flink.pl/sennosc.php 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 2783 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48001
a może jest to kwestia małej ilości węglowodanów w diecie? bo staram się dużo nie jeść tzn rano zawsze jem do południa no i pczywisnie przed i po treningu. ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2217
tłuszcze !!! ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana BARY ! 5 msc

Następny temat

film

electro
Polecane artykuły