SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie rękawiczki??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
witam,
mam obecnie rekawiczki trecka, średnio jestem z nich zadowolony, gdyz przy robieniu mc, po mniej więcej 4-5 powtórzeniu zeslizguje mi sie sztanga z rąk. Prosiłbym o jakieś propozycje dobrych antyślizgowych :D rękawiczek.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
,,po mniej więcej 4-5 powtórzeniu zeslizguje mi sie sztanga z rąk" - a nie wpadłeś na to żeby je ściągnąć ?

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
tak, robie to, jest troche lepiej ale problem również tkwi w "wyrobionych gryfach"

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Problem nie tkwi w gryfie ani w rękawiczkach, tylko w tym ze masz słabe przedramiona i słaby uścisk. Popracuj nad przedramionami, zwiększ ich siłę a będzie ok.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Problem tkwi w wyrobionych gryfach ?? A może w słabych przedramionach ?
Moim zdaniem rękawiczki w czasie treningu, są zbędne.

Edit: Sasiad, double shot

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2011-04-10 21:41:38

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
w sumie dlugo cwiczyłem bez rekawiczek, dłonie mialem jak rolnik, teraz bez nich nie wyobrazam sobie treningu i zalezy mi na tym bym wczasie mc, albo podciagania na drażku skupiac sie tylko na mięśniach pleców, a nie na przedramionach. Więc moje pytanie nadal jest aktualne, jakie rękawiczki polecacie:D??

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13949
,,Moim zdaniem rękawiczki w czasie treningu, są zbędne."

to ciekwae co mówią wasze dziewczyny na te dłonie jak papier scierny;p
1

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
A ja nie wyobrazam sobie treningu bez rekawiczek, w zime mam tak zimno ze nie dalbym rady trzymac gryfu w dlonaich, a w lato tak goraco ze bez rekawiczek by sie slizgal. Poza tym mam "kruche" nadgarstki.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
"zalezy mi na tym bym wczasie mc, albo podciagania na drażku skupiac sie tylko na mięśniach pleców, a nie na przedramionach." więc zamiast rękawiczek kup sobie haki na nadgarstki np. takie
http://allegro.pl/madmax-profesjonalne-haki-treningowe-i1508806618.html 

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
problem tkwi w uścisku na początku mojej przygody z siłownią też sztanda mi sie wyślizgiwała a teraz jest juz ok kwestia wiczenia uścisku i przed ramienia :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie?

Następny temat

Warto Kupic za 800 zl ? prosze o szybka odpowiedz !

Shoty
Polecane artykuły