SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmm co wasze dziewczyny na KOKS ....i nietyko te pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1852
Witam mam takie pytanie czy wasze diewczyny wiedza o tym ze bierzecie koksy... bo własnie zastanawiam sie czy moją uswiadomic o tym. I następne pytanie czy sterydy np:testosteron powodują ze stosunek z partnerką jest krutszy ? Jesli ktos zna jakis link do cwiczen utrzymujących wytrysk niech przesle bo wiem ze jakis taki post jest na sfd. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
moja to wie wiecej o koksie niz nie jeden sezonowiec tutaj Studiuje twardo ta wielka ksiege Jestem z niej dumny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
wiee..
ale dopuki mi staje nic nie mówi

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8346
Moja laska tez wie, czasami jak mam rózne shizy to mówi żebym nie bral he he . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
moja zona to mi szczaly robi wiec nie jest zle. Ostatnio przeczytala cala ksiazke "das schwarze buch"(o koksach) i nawet doradzala mi co mam sobie kupic nastepnym razem

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2006-07-05 07:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
konspira głeboka;]

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995


Moja panna nic nie wie, ale cały czas ma korbę, że coś biorę Ostatnio towar zaczął mi ginąć, co jest kurva?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
aż w kompleksy przy takich fotach popadam a na dodatek baba

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
moja wie, troche jej tłumaczylem o koksach i ogolnie ze krzywde to sobie robia na tym podwórkowi d****e co jedza 10 tabs mety bez osłonek watrobowych i popijajac to browarem, wytłumaczylem co i jak - ze krzywde ani nic nie zrobie sobie na tym i w sumie na lajcie, zaakceptowala no ale nie pochwala zbytnio

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5799
Moja też wie. Jak kocha to zrozumie. proste!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699824
mnie pierwsza nie chciała zrozumieć wiec się rozwiodłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy cyklon do oceny :)

Następny temat

CYKL BEZ GINO

WHEY premium