SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w dobraniu odżywki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
1) zdjęcia nie posiadam akurat. Moja budowa ciała jest raczej skromna. Nie jestem chudy ani gruby. Na brzuchu nieco fat.
2) 19 lat
3) 63 kg, 178cm
4) 10 miesięcy trenowania na siłowni, bez żadnej diety, odżywek
5) cel cyklu: Chciałbym stracić nieco fatu z brzucha, cyców, duzo go nie jest...ale zawsze coś. Ogólnie rozbudować swoje ciało.
6) stosowane już wcześniej suplementy: Żadne.
7) stosowane wcześniej spalacze: Żadne
8) -
9) -
10)-

11)150 pln.
12) Jestem człowiekiem bardzo aktywnym sportowo. Co dziennie mam styczność z siłownią bądź treningiem piłki nożnej pół-zawodowo jeśli tak można napisać. Zależy mi na wypowiedziach ludzi którzy się znają na rzeczy.
Piszę tutaj ponieważ nie bardzo wiem co i jak dobrać do siebie a wiem, że są tutaj ludzie którzy wiedzą co nie co na te tematy.
Moje odżywianie jest zdrowe, owoce itd. jem normalne obiady, kolacje, śniadania...Diety dokładnej nie mam, nie bardzo wiem jak do tego się zabrać co i ile.

Wypowiadajcie się a na pewno będę brał każdą sensowną wypowiedź pod uwagę.
Pozdrawiam.



Zmieniony przez - visca w dniu 2011-03-29 15:31:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
zacznij od diety, bo ewidentnie tu jest problem
jak masz problem z fatem na brzuchu a masz sporo aerobów w postaci treningów piłkarskich to z odżywianiem musi być naprawdę kiepsko
suple żadne Ci nie pomogą bez chociaż elementarnej wiedzy o odżywianiu
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 478
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
Wyrazi ktoś jeszcze swoje zdanie na ów temat?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37461
Ja wyraże swoje i podziele nim zdanie Arasa..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból ręki-co brać

Następny temat

Xpand + creatine powder 100%

electro
Polecane artykuły