Przez ostatnie 7 tygodni uczyłem się czuci ramiona dobrze to wyszło bo w lewym ramieniu 2 cm a w prawym 4cm i w przedramionach po 2cm lewa reka jest miejsza od prawej o 3cm chciałbym je wyrównać
mój trening ramion:
-Uginanie z sztangą stojąc + Wyciskanie w wąskim uchwycie 4x8+6
-Uginanie młotkowe + wyciskanie francuskie leżąc 3x10+8
-Uginanie modlitewnik +prostowanie przy wyciągu 3x10+10
-Uginanie nadgarstków + uginanie ramion nadywytem 4x15+15
co myślicie jakbym zamienił wszystkie sztangi na sztangielki i robił pierw jedną a potem drugą ręke
chciałem jeszcze się spytaci czy durzo mi urosło bez żadnych supli
przez okres 7tyg
mój trening ramion:
-Uginanie z sztangą stojąc + Wyciskanie w wąskim uchwycie 4x8+6
-Uginanie młotkowe + wyciskanie francuskie leżąc 3x10+8
-Uginanie modlitewnik +prostowanie przy wyciągu 3x10+10
-Uginanie nadgarstków + uginanie ramion nadywytem 4x15+15
co myślicie jakbym zamienił wszystkie sztangi na sztangielki i robił pierw jedną a potem drugą ręke
chciałem jeszcze się spytaci czy durzo mi urosło bez żadnych supli
przez okres 7tyg
!!!!!!!!!!!SZEROKOŚCI!!!!!!!!!!!
Krzysztof Piekarz
Ale wiadomo! wszystko mozna zrobic dzieki dobrej woli i motywacji.