SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak wyrownac sile, rozmiar, wytrzymalosc??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
Siema!
Problem mam nastepujacy a mianowicie odczówam stanowczą ruznice w sile, rozmiarze i wytrzymalosci bicepsow. Jestem prawo reczny i nie jest dla mnie dziwne to ze prawy biceps meczy sie szybciej od lewego a lewy znow jest bardziej wytrzymaly, ale wydaje mi sie ze to zle ze prawy bic jest mniejszy od lewego. Znacie jakis dobry sposob na wyrownanie tego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To jest normalne, jeżeli masz 0.5 cm różnicy w obwodzie.

Ankieta albo zadawaj pojedyncze pytania w odpowiednim dziale.

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
gdyby bylo tak jak mowisz czyli 0,5 to nie robil bym problemu ale jest okolo 2cm roznicy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
dzieki man :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata

Następny temat

Push/pull progresja

WHEY premium