SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to wyrównać

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może by się ktoś pokusił zająć tym problemem, a mianowicie kiedyś miałem dość poważnie złamaną rękę tak że zagipsowali mnie od szyji do pasa. z tym gipsem chodziłem 3 mies. nie licząc miesiąca wcześniej na wyciągu. Jak wiadomo miesnie bez ruchu zanikają. Ale aby sie nie rozpisywać chodzi mi o to że teraz mam problemy z wyrównaniem tego,jest to na dodatek lewa strona a ja jestem praworeczny i prawą ręke mam silniejszą i pewnie nie miałbym problemów jeśli byłoby odwrotnie. Najbardziej chodzi o wyrównanie barku i ramienia. Jak by trzeba było wiecej informacji to oczywiscie napisze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaaaa.. spoko, musze rozpisać to sobie w nowym planie treningowym. Teraz musze skończyć ten który robie (jeszcze trzy tygodnie) i zrobie według Twoich zaleceń. Mam nadzieje że to szybciej ruszy. Bo teraz macham troche mniejszymi ciężarami i widze znaczne zmiany na lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
skup się na technice, rób tyle samo powtórzeń jedną i drugą ręką, możesz zmniejszyć ciężar

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o technike to patrze na to bardzo rygorystycznie. A ktoś mi podpowiadał kiedyś żeby robić wiekszą ilość powt. tą słabszą stroną czy to faktycznie może coś pomóc, bo mnie sie wydaje że sobie moge tym tylko przemenczyć miechy. Ale jak jest to nie wiem do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
to źle ci podpowiadał

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli technika i mniejszy ciężar załatwi sprawe ?? Nie moża stosować jakiś dodatkowych ćwiczeń a może jest jakaś inna recepta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli technika i mniejszy ciężar załatwi sprawe ??. Nie ma innej recepty na to ??.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
dokładnie

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóż myślałem że troche to inaczej wygląda.A nie wiesz ile czasu potrzeba by te mięśnie się wyrównały ? Wiem że to sprawa idywidualna ale tak na pocieszenie pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
trenuj, jadaj, odpoczywaj a efekty będą ,ale kiedy?? to to pytanie retoryczne

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
pam,ietaj ze nikt nie jest idealnie proporcjonalny i male 'uchbienia ' beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to to wiem że nie ma sie proporcji idealnych, tylko to i tak nie widać a na moim przykładzie to jest bardzo zauważalne, ale z czasem mysle ze sie wyrówna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki:-)

Następny temat

Mam pytanie?

WHEY premium