SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wsyzstko idzie w brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235
Hej,

Mam pewien dziwny "problem"
Otóż cały nadmiar tłuszczu idzie mi w brzuch.
Mam szczupłe ręce, szczupłe nogi.

Chodze 3 razy w tygodniu na siłownie, biegam 2 razy w tygodniu (krótkie dystanse, 5 km).

Co może być spowodowane taką reakcją organizmu?

Dodam że mam bardzo szybką przemianę materii. Nigdy nie byłem otyły.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3415
możliwości jest wiele, podam może 2 najbardziej prawdopodobne: 1)czy w programie treningowym angażujesz brzuch?, jeśli tak to ile razy w tygodniu i jakie ćwiczenia? 2) DIETA- jak wygląda, procentowy udział?

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
brzuch ma mało do tego może go nie ćw a mieć 6pak odzywianie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
musisz ograniczyc spożywanie węgli, ja jestem chudy, i jak za duzo mam ich w diecie to szybko idzie w brzuch, tez tak miałem,
zeby to sie ne powtarzalo ograniczyłem te węgle do takiej ilości ze brzuch sie nie powiekszał, zmniejszalem ich przyjmowanie i sprawdzałem brzuch co dwa tyg
teraz znam dawkę dla mne optymalną

jem za to dużo więcej białka
pozdro
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
przede wszytskim ujemny bilans
białko to nie wszytsko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
daj na zero na 3-4tygodnie potem ew.obetnij na minus wegli sie nie boj obetnij tluscze, wywal syfy musiz miec czysta diete

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2011-03-21 22:37:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3415
nie sadze, ze calkowite uciecie wegli na koszt tluszczu mialoby cos dac jesli Twoj bf jest wyzszy niz 12% ;/, wtedy hamuje sie cykl krebsa i po zawodach..., jaki masz cykl treningowy? moze tez chodzic o wysoki indeks glikemiczny, mozesz jesc srednia ilosc wegli, ale o sporym IG i przez to znaczna dawka glukozy trafia do krwi, dalej tlumaczyc juz chyba nie musze.. glukoza zamienia sie po pewnym czasie w tluszcz

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
koledze chyba chodziło o bilans zerowy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
nie sadze, ze calkowite uciecie wegli na koszt tluszczu mialoby cos dac

przeciez ja tego nie napisalem wlasnie odwrotnie czytaj ze zrozumieniem!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3415
niezrozumienie nie wynikalo z mojej winy, pomimo to zwracam honor :d

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235
Dzięki Wam za wszystkie odpowiedzi.
Trenuje 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek)
Na kazdym treningu robie po 3 serie brzuszków (12-15 powtórzeń)
Diety jako takiej strasznie wyliczonej nie mam. Jadam dużo warzyw i owoców, do obiadu kurczak albo ryba. Moim celem nie jest wielka masa, chce mieć poprostu wysportowaną sylwetkę. Tak jak pisałem wcześniej nigdy nie miałem problemu z wagą, byłem wręcz czasami za chudy. Stąd moje zdziwienie gdy zaczął się pojawiać wywalony brzuch:P
Sam już nie wiem co to może być, może z hormonami coś nie tak?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby i dieta na mase...

Następny temat

dieta na masę

electro
Polecane artykuły