mi się wydaje, że dobre określenie to sportowiec
czy sezonowiec czy nie to już inna sprawa
czy sezonowiec czy nie to już inna sprawa
Ilość wyświetleń tematu: 2764

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze
http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"
Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html

ale już kończy przygodę z siłką

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...
http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły