SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

A WY JAK NA SIEBIE MOWICIE??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mi się wydaje, że dobre określenie to sportowiec
czy sezonowiec czy nie to już inna sprawa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12771
Do mnie mówią naku rwiator (czytaj bez spacji) przez to jak ćwiczę

Zmieniony przez - Daniellew w dniu 2011-03-21 19:00:26
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
ja na siebie mowie Kamil, na moje alter ego Kamil2

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1781 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29418
przechvj

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23447
mozecie mi mowic Lord Kox ZinKo I

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
ja na tego kolesia z lustra wołam: "hej byku", mimo że byka w żadnym razie nie przypomina.

czasami mówię do siebie też: jesteś za***isty, wszystko będzie dobrze, jeść mi się chce, spać mi się chcę i kur*a... nie chce mi się
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
A mi kobieta pracująca mówcie

Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2011-03-21 22:29:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14939
u nas koleś ma niedowagę ok 13 kg ,ale brał masacre i cell mass bez najmniejszej przerwy i mówi ,że robi się byczkiem ale już kończy przygodę z siłką
mi się wydaje ,że najlepiej używać określenia : sportowiec,nie budzi od razu takich uczuć jak "kox" a jednocześnie zaznacza ,że coś tam robimy :)

Zmieniony przez - dextr w dniu 2011-03-21 22:57:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4771
cwicze z jednym kolesiem na siłce, mamy we dwóch siłownie w piwnicy, w porywach jest nad trzech jak ktos sie z Nami zdecyduje ponak****ac:) sa momenty kiedy kolega mowi mi - eeeej Maciek przypakowałes, jakbym cie nie znał to bym sie bał ! ale cwiczymy razem i to ze on cos zauwaza traktuje jako motywator niz pochlebstwo. Wątpie zeby to byla choroba czy jakies zaburzenie, ale wystarcza ze spojrze na zdjecia w czasopismach kulturystycznych i powiem sobie : moze im tez tak mowili, ale czy MI to wystarczyło?
cwicz a nie kombinuj

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11903
Boski Bogdan to ja : )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTUZJA BICEPS

Następny temat

Plan Treningów na Mase

electro
Polecane artykuły