SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A WY JAK NA SIEBIE MOWICIE??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
Witam wszystkich.
Od paru dni chodzi mi po glowie pewna sprawa.
Ludzi cwiczacych na silowni, chcacych zbudowac duza, masywna, wyrzezbiona sylwetke nazywa sie kulturystami. Ja tez cwicze, staram sie trzymac odpowiednia diete treningi itp... nie wygladan jakos tragicznie ale patrzac w lustro jakos nie potrafie powiedziec o sobie kulturysta, kulturystami sa dla mnie Lee priest Ronny coleman itp...
Wiem ze temat jest troche bezsensu ale ciekawi mnie jak wy o sobie mowicie. Pozdrawiam

VIVERE EST MILITARE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
A co chcesz chodzić i krzyczeć na całe miasto "Jestem Kulturystą!!
Ja tam na siebie nijak nie mówie po prostu ćwicze i tyle

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
hehe nie, nie chce chodzic i sie chwali, nawet jak ktos mi mowi np ze "przypakowalem" to mowie ze, sie mu wydaje bo ja nic nie cwicze.
Chodzi mi bardziej o psychiczne podejscie do samego siebie

VIVERE EST MILITARE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja tam jestem normalnym człowiekiem, który chce dobrze wyglądać i być zdrowym. Ja na siebie nic nie mówie ale koledzy na mnie mówią ślepy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
hehe a dlaczego akurat ślepy?

VIVERE EST MILITARE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zdarzało się grając w siatkę że piłka mi obok rąk spadła, a poza tym patrzałki mam na oczach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Po pierwsze to KULTURYSTĄ jest człowiek trenujący i startujący na zawodach,ćwicząc możesz mówić że trenujesz KULTURYSTYKĘ o ile zajmujesz się tym trochę bardziej na poważnie z odpowiednia dietą i planem.Ćwicząc dla siebie możesz mówić ze chodzisz na SIŁOWNIE a ćwicząc klatę + biceps od miesiąca jesteś SEZONOWCEM

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
"nawet jak ktos mi mowi np ze "przypakowalem" to mowie ze, sie mu wydaje bo ja nic nie cwicze. "
bigoreksja?

Czasem sie wola "koxie" ale to zadko, no i mam doswiadczenie, ze trzeba z tym slowem uwazac, bo jest roznie odbierane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
Binio89 SOG o ile wejdzie,
Sezonowcem nie jestem, ale jak najbardziej cwicze dla siebie.

VIVERE EST MILITARE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
booolooo

Jak miałem wf(każdy wybierał sobie sekcję, w której będzie ćwiczyć:noga,siatka,siłka itd.) na Polibudzie to jak sie witaliśmy to zawsze padał tekst:Siema koxy! Gdzie na 30 chłopa,10 ćwiczyło,a reszta siedziała i gadała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
jak grasz w pilke amatorsko - to grasz w pilke czy jestes pilkarzem? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTUZJA BICEPS

Następny temat

Plan Treningów na Mase

WHEY premium