Szacuny
3
Napisanych postów
438
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
10761
Witam. Niedługo kończę cykl cytonox cytogenix 863g + vitalmax mono 500g + omega3 + vita-min . Po tym cyklu chciałbym zjeść coś konkretnego. Mój abonament na jakiś suplelment to 100zł .Jak cos to jeszcze Z mono zostanie mi jakies 200g. cwicze 5x w tyg, wiec trza chyba bedzie kupic coos wiekszego. moj poprzedni cykl to cm3 i gainer, więcej cykli w życiu nie miałem :) Proszę o jakieś propozycje. Pozdrawiam i czekam na odp .
Szacuny
0
Napisanych postów
118
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1651
Ja polecalbym ci HP i do tego musialbys dokupic 100g mono, tez wyjdzie ponad 100 ale polecam. Sam szamalem Hp z mono vitalmaxa i podzialalo.
Bralem wersje bardziej ekonomiczna ( czyli w dt 5 g mono przed sniadaniem, porcja hp przed treningiem i 2g mono po treningu, w dnt 8 g mono po 4 rano i wieczorem) czyli zostalo mi jeszcze pol puszki na 2 cykl. Oczywiscie mozesz zrobic tak ze cala puche wszamasz na jeden cykl to wtedy nie bedzie potrzebna ci dodatkowa kretka a ta ktora masz zostawisz na nastepny cykl
Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek
Szacuny
0
Napisanych postów
118
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1651
Ja polecalbym ci HP i do tego musialbys dokupic 100g mono, tez wyjdzie ponad 100 ale polecam. Sam szamalem Hp z mono vitalmaxa i podzialalo.
Bralem wersje bardziej ekonomiczna ( czyli w dt 5 g mono przed sniadaniem, porcja hp przed treningiem i 2g mono po treningu, w dnt 8 g mono po 4 rano i wieczorem) czyli zostalo mi jeszcze pol puszki na 2 cykl. Oczywiscie mozesz zrobic tak ze cala puche wszamasz na jeden cykl to wtedy nie bedzie potrzebna ci dodatkowa kretka a ta ktora masz zostawisz na nastepny cykl i teraz zaplacisz 100 zl..
Pamietaj o przerwie pomiedzy cyklami
Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek