SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

3 cykl w zyciu - Co polecacie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10761
Witam. Niedługo kończę cykl cytonox cytogenix 863g + vitalmax mono 500g + omega3 + vita-min . Po tym cyklu chciałbym zjeść coś konkretnego. Mój abonament na jakiś suplelment to 100zł .Jak cos to jeszcze Z mono zostanie mi jakies 200g. cwicze 5x w tyg, wiec trza chyba bedzie kupic coos wiekszego. moj poprzedni cykl to cm3 i gainer, więcej cykli w życiu nie miałem :) Proszę o jakieś propozycje. Pozdrawiam i czekam na odp .

ps. wszystkie dane w profilu .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 3119 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69569
Dokup mono ze 150g i do tego https://sklep.sfd.pl/Trec_NitroBolon_II_powder-opis1032.html  Wyjdzie ponad 100zł - ale będzie ok.


ps: cyklów na gainerze i białku sie nie robi ;)

DT
5g mono do śniadania
Porcja nitro przed treningiem
po treningu 5g mono

DNT
5g mono rano

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2011-03-07 05:51:04
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
i trzeba teraz zrobic przerw tyle ile trwal cykl minimum

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1651
Ja polecalbym ci HP i do tego musialbys dokupic 100g mono, tez wyjdzie ponad 100 ale polecam. Sam szamalem Hp z mono vitalmaxa i podzialalo.

Bralem wersje bardziej ekonomiczna ( czyli w dt 5 g mono przed sniadaniem, porcja hp przed treningiem i 2g mono po treningu, w dnt 8 g mono po 4 rano i wieczorem) czyli zostalo mi jeszcze pol puszki na 2 cykl. Oczywiscie mozesz zrobic tak ze cala puche wszamasz na jeden cykl to wtedy nie bedzie potrzebna ci dodatkowa kretka a ta ktora masz zostawisz na nastepny cykl

Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1651
Ja polecalbym ci HP i do tego musialbys dokupic 100g mono, tez wyjdzie ponad 100 ale polecam. Sam szamalem Hp z mono vitalmaxa i podzialalo.

Bralem wersje bardziej ekonomiczna ( czyli w dt 5 g mono przed sniadaniem, porcja hp przed treningiem i 2g mono po treningu, w dnt 8 g mono po 4 rano i wieczorem) czyli zostalo mi jeszcze pol puszki na 2 cykl. Oczywiscie mozesz zrobic tak ze cala puche wszamasz na jeden cykl to wtedy nie bedzie potrzebna ci dodatkowa kretka a ta ktora masz zostawisz na nastepny cykl i teraz zaplacisz 100 zl..

Pamietaj o przerwie pomiedzy cyklami

Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10761
no ten cykl co ja robie to będzie trwał ok 7-8 tygodni więc tyle przerwy ? . czy jeden miesiac przerwy wystarczy ?



Zmieniony przez - Zabawny w dniu 2011-03-07 21:58:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6250
Universal m-stak polecam dobry siła idzie i masa

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1651
Przerwa miedzy nastepnym cyklem powinna trwac minimum tyle ile ostatni cykl czyli w Twoim przypadku 7-8tyg

Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, 27 miesięcy odżywki

Następny temat

Kiedy najlepiej przyjmować bulka?

Shoty
Polecane artykuły