SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na czysta mase "0" tluszczu co polecacie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Witam
Chcialem zrobic właściwie moj 1 cykl ćwicze już 6-7 miesiecy i mam spora sylwetke ale jest i dość sporo "futerka" mam na mysli tłuszczyk ;P CO radzicie wziaść za suplementy żeby podczas cyklu szło głownie w obwody mięsni a jednocześnie wraz z meczącym treningiem spalać kalorie tak żeby te mięsnie były bardzie widoczne..
Słyszałem że po samej kreatynie dużo sie rośnie ale i tyje czy to prawda ?
DObry były zestaw Nitro2 i coś może jeszcze do toge ?? no kompletnie nie wiem prosze o porady
Pozdrawiam.

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no przy takich wymiarach- klatka 100, pas 100 to dietę i to dobrą musisz mieć.
napisz jeszcze jakie postępy poczyniłes od czasu gdy zacząłes trenować...
może jeszcze warto byłoby wlączyć jakąś dodatkową aktywnośc fizyczną- bieganie, pływanie albo cos jeszcze innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
1 .WIEK: 17
2 .WAGA: 91
3 .WZROST: 182
4 .WYMIARY:
-Biceps: 33
-Klata: dawno nie mierzyłem ale było ~100
-Udo: 65
-Talia: ~100
5 .STAZ NA SILOWNI: 6-7 miesiecy
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa-siła,tak jak w temacie najlepjej żeby spalić jeszcze zbendy tłuszcz.
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: nic
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) co to jest ? (w tym momecie nie mam możlliwości wklejenia jakiej kolwiek fotki)
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): (w przeciwieństwie do brata który je ogromne ilości słodyczy a ja nic nie jem ze słodyczy on jest sczupły ja taki mocno nabity:P )
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 82kg.
-Przysiad: 110kg (wiecej niestety nie mam na siłowni więc mojego max nie powiem)
-Mc: ?????????????? co to ;P
11 . Czy masz dietę? Nie przeważnie jem to na co mam ochote ale staram sie omijać tłuste i kaloryczne rzeczy.
Diety nawet bym nie chciał bo sprawiała by mi sporo problemów.(szczególnie w pracy)

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6572
spec ze mnie zadny, ale dieta to podstawa bez niej nie ma nic.
na odzywki wg mnie o wiele za wcześnie. pas duzy ja bym to najpierw wyciął.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7075
Czytaj posty w odzywianiu, suple nic nie dadzą. Szkoda tylko ciezko zarobionych pieniedzy :)
Nie chodzi o to zebys mial wszystko dokladnie wyliczone ile i co masz jesc, ale poznaj chociaz podstawy dobrego odzywiania. Staraj sie jesc regularnie i dobrze. W twoim przypadku potrzebujesz powyzej 2g białka na kg masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
DObrze dzieki za odp. ale ja sie pytam jakie suple sa lepsze ;)
Przecież suplementy to też pewien sposob diety no nie ??
Tylko ze z dieta logicznie sa większe efekty ale ja sie pytam tylko o suplementy :P :D
Zdorowo sie odżywiam jeżeli o to wam chodzi i moge to zaliczyc do diety ;)
Jem 5 razy dziennie staram sie dobrze grysc itp.itd. Wiec jak bedzie z tymi suplami ? ;D

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
lepiej trzymaj miche bo ci odzywki i suple bez diety nie pomoga a gadanie, ze bedzie ci przeszkadzala w pracy/szkole to zadna wymowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4195
Moim zdaniem to troche za dużo ważyć 92 kg w wieku 17 lat. Ja na Twoim miejscu walił bym redukcje .. jak mówisz że jesteś nabity a nie zalany to mogłoby to dobrze wyjść. Jeżeli się zdecydujesz na redukcje to wal do działu odżywianie poczytaj ułóż dietę ... później ewentualnie w dziale odżywki chłopaki doradzą Ci jakiegoś spalacza ewentualnie. Dietę musisz mieć jakąś ... bez niej ani rusz.. dobry trening to też podstawowy element więc poczytaj trochę więcej zdecyduj się co chcesz z tym zrobić i bierz się do dzieła :) ps. MC - to martwy ciąg ( jak nie wiesz co to to wejdź i zobacz na "atlasie ćwiczeń" a poziom BF% to poziom tkanki tłuszczowej w twoim ciele ) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
dokladnie jak koledzy radza
na poczatek bym zrzucil troche tluszczu i zapoznal sie z podstawami odzywiania

nie wiesz co to BF i MC?
BF-poziom tkanki tluszczowej
MC martwy ciag poszukaj tutaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#16


ile sapow sie zlecialo to byl moj klijent

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-07-25 16:47:10

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
suplementy to tylko dodatki.
z tego co napisałes to radził bym zainwestowac teraz w diete i sie troche pociac bo ten pas 100 to troche duzo. jak sie troche potniesz to wtedy bym pomyslał nad czyms. takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Własciwie może i macie racje
To spróbuje sobie ułożyć diete albo przynajmniej mniej bede jadł :D Nie wiem dlaczego ale sama myśl "dieta" zniecheca mnie do tego :) nigdy nie lubiłem przyżądzać sobie posiłkow ;D
No to w takim razie na tyly
Dzieki i Pozdrawiam.

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne pytanie

Następny temat

Suplementacja

WHEY premium