SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nadcisnienie na kreatynie 150/100!!- co robic??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3346
Od jakiegos czasu jak cwicze na silce to mam pulsujace bole glowy, poszedlem do lekarki no i ptala sie mnie czy zazywam jakies srodki, to mowie ze kreatyne. Zmierzyla mi cinienie na obu rekach i wyszlo 150/100, wiec kazala mi odstawic na razie ten suplement dopoki cisnienie nie spadnie.

Co o tym myslicie, ciagnac dalej cykl czy przerwac na razie?

Zmieniony przez - Pater92 w dniu 2011-03-04 09:41:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11510
Też pije kawę, ale nie codziennie, chociaż prawie. Zawsze przed treningiem, pozwala mi się skupić, nie zwracam wtedy na nic uwagi tylko na trening. Ale wiadomo, że pomaga mi też w tym odpowiednia motywacja. Noo, to powiem Ci, że to nie jest mały problem... Nie próbowałeś melisy np.?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
odstaw i zobacz czy to od tego, bo wątpię żeby kreatyna miała taki wpływ na ciśnienie krwi.

co to za kreatyna?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3346
mono treca z tauryna- o wlasnie moze to od tauryny?

Miesiac temu mialem mierzone cisnienie w szkole i bylo 120/80, wiec to raczej na pewno od kretki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
odstaw na kilka treningów i zobacz jak się organizm zachowuje, innej metody nie ma.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3346
Czytam na wikipedii:

Tauryna działa jak transmiter metaboliczny i ma dodatkowo efekt detoksykujący oraz wzmacnia siłę skurczu serca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4264
mi sie wydaje ze problem tkwi w odzywianiu

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
wcześniej mierzyłeś ciśnienie?
kreatyna może podwyższać ciśnienie krwi ,lecz nieznacznie
chyba że ktoś ma już predyspozycje do nadciśnienia

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3346
mody90 jem ryże mięso płatki owsiane jaja i jaki ma to mieć związek z ciśnieniem? Powtarzam że miesiąc temu przed rozpoczęciem zażywania kreatyny miałem ciśnienie w normie tj 120/80 a jak sobie workout i sobie podciąganie na drążku to zaczyna strasznie mi pulsowac w głównie tak samo jak sobie ostatnie powtórzenia martwego
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
no to odstaw kreatyne
zobaczysz za parę tygodnie czy się unormowało

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2011-03-04 10:51:47

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3346
Przed chwila mialem mierzone cisnienie i kurcze 120/80
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
pamiętaj również o tym ,żeby ciśnienie nie było mierzone w trakcie/bezpośrednio po wysiłku

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL NA JACK3D + HYPER FUSION, DAWKOWANIE,PROSZE O POMOC!

Następny temat

Hemorush

electro
Polecane artykuły