Berry niewiele powiedziałeś na temat swojej przypadłości przez którą dostałeś się do szpitala, a która mogła mieć duży wpływ na twoją obecną niedyspozycję siłową. Spadek siły jest moim zdaniem zbyt duży w zbyt krótkim czasie aby można było domniemywać, iż po prostu się zasiedziałeś. Napisz coś więcej - co się stało że w ogóle tam trafiłeś, jakie leki przyjmowałeś, co jadłeś (w szpitalach tak karmią że kilkadziesiąt procent ludzi wychodzi z niego z anemią) w czasie pobytu i po wyjściu, jaki masz staż treningowy, czy brałeś jakieś suplementy (jakie i jak długo) - wtedy można by się zastanowić co i jak, bo teraz niewiele można wywnioskować.
"born to fight"
"born to fight"
(