SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mono nie działa, co następne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5957
Zwracam się z pytaniem, co wybrać jeśli mono na mnie nie działało.Od razu mówię, że dieta i trening na miejscu.Myślałem żeby na następny cykl spróbować z jabłczanem?
Z góry dzięki za odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243126
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709977
jak mono nie działało to już nic nie zadziała

a tak poważnie to może za dużo oczekiwałeś po tym suplemencie?

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jabłczan, Orotan - a jeśli nie działają pojedyncze formy to kup stacka - może to pomoże :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
również polecam dobrego stacka albo spróbuj też magna power
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4264
albo poprostu za male odstepy miedzy cyklami i dlatego tak nie odczules dzialania

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5957
flex1976 - to prawda, dużo oczekiwałem.Ale myślę, że jak nie poszedł nawet jeden cent w łapie, to coś nie tak :) Ogólnie zapomniałem dodać, że jestem ogólnie "odporny" na odżywki - nie wiem jak to nazwać.Próbowałem przedtreningówki, po których moi koledzy latali na siłowni, a ja ziewałem.Nitrobolon w ogóle na mnie nie zadziałał.Nie wiem co jest powodem tego ...

mody_90 - był to mój 1 cykl kreatynowy, więc nie ma opcji.

Tak jak piszecie, spróbuje jabłczana, a jak ta forma nie zadziała to stack będzie ostatecznością.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mutant mass na start?

Następny temat

Green magnitude wieczorem?

electro
Polecane artykuły