SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posilek szkolny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 756
skocz sobie do pierwszego lepszego marketu do pojemnikow do wyboru do koloru :)

boxing is like christmas is better to give not to recieve

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
W każdym markecie są typu Tesco, Auchan itp.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Alesmy Cie zmobilizowali Powodzenia i nie lam sie glupkowatymi komentarzami.Z czasem sie przyzwyczaja a Ty urosniesz i im w j e b i e s z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
e tam zaje.bać mozna i teraz

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
najtansze pojemniki masz w ikei

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Albo ew. kup Shakera i w domu miksuj ryż z jogurtem, bananem i dodaj oliwe i wlewaj do shakera i pij, a jak Cię spytają co to to odpowiadaj co ze chcesz nikt nie musi wiedziec, ze ryż tam miksujesz, bynajmniej ja planuje tak robić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
z ta oliwa to przegialess...ja bym sie porzurał przy takim zestawieniu

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
A w dodatku brakuje tam źródła białka

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
oliwy bys nie poczuł jakbyś odpowiednio dał to wagowo oj białka.. podałem przykładowo, że moze miksować tak więc się nie czepiaj czegoś takiego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
ja sie przelamalem i leje na innych....tak chyba najlepiej tylko nie chce mi sie odpowiadac na pytania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błagam, pomóżcie ! :]

Następny temat

Dieta na mase do oceny / SOGI

WHEY premium