SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posilek szkolny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
cinqg: na studiach ludzie zazwyczaj już są normalni i potrafią zrozumieć niektóre rzeczy. Niestey w szkole sredniej wiekszosc nie pojmuje niektorych rzeczy;p kupilem sobie pojemnik i nie wiem kiedy spróbowac bo to jednak troche krepujące jak patrzy sie na ciebie cale piętro na ciebie jak jesz kure z ryzem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak jest niestety. U mnie w szkole panuje kult pączków, białych, nadmuchanych bułek z kiełbasą oraz "bułkowej" pizzy. Oczywiście chipsy, batony, lizaki również są na porządku dziennym. Do tego na deser jeszcze pepsi, fanta, itp. Jak widzą, że mam kanapki z ciemnego chleba to się krzywo patrzą i śmieją, że jakiś cudak. Co dopiero, jak bym miał pojemniki ... ehhh ta młodzież taka niedojrzała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Pamietam te czasy i macie troche racji.Wiem ze w liceum tez ciezko by mi bylo sie przelamac.Ale pomysl sidzej.Robisz to dla siebie.Niech oni zra paczki,paluszki,chrupki a Ty odzywiaj sie tak jak powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
dzieki cinqg jeszcze bardziej mnie zmobilizowales:) obliczam ile mi jeszcze pojemników brakuje do szkoły i od poniedziałku zaczynam;p zobaczymy jak pójdzie. Niedługo wstawie diete swoją zeby juz wszystko bylo ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
heheh Chaczyk:) dobre! ja to samo mam:) biro sebie np do roboty piers z kurczaka taka w kawałeczkach z wazywkami do tego makaronik z sosem mieszam i mam bardzo dobre jedzonko z tluszczem- normalne domowe jedzenie - co to za roznica czy w domu jeszcz czy w szkole czy w pracy...kazdy człowiek to je co to za roznica gdzie? Powiem wiecej! u mnie w pracy poznalem kilka osob przez to ze takie jedzenie wlasnie robie i sa to głównie kobiety
" a co ty tu masz?!"
" a pies z kurczaka w brokulach , cebuli , czosnku z odrobina szpinaku no i dodalem troche ryzu i sosu pomidorowego"
"wow...sam sobie taki soc gotujesz?!"
"nooo jasne!"
"kurde mi by sie nie chcialo...w ktorym dziale pracujesz...?"
no i gadka...gadka gadaka gadka...i czasem jedzenie tylo podziubie i po 10 min znowu na przerwe jedzeniowa:D:D

przez zoładek do serca:)

Mam nadzieje ze moja dziewczyna nie bedzie mi tego miala za zle:P

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2008-01-11 10:22:29

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
;ddddd no w moim przypadku raczej tak nie bedzie;p ale i tak trzeba spróbowac sie przelamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
lepiej zjesc normlany obiad niz wafle ryzowe...człowieku!!! wafle ryzowe?! jak baba na wiecznej diecie redukcyjnej!?!?!?! a idz! chlopaki sie zesikaja ze smiechu jak przyjdziesz z chudym serem i chlebkiem wasa:)a tak. jak im cos nie bedzie pasilo to powiedz...no staty ryz jem bo jest doskonaluym zrodlem ww zlozonych a one swietni wplywaja na zatrzymanie katabolizmy wwewnatrzmiesniowego no i bialko ktore w miersi z kuraka mam podobnie, ponad to zdrowe tluszczbo nie wiem cyz widzicie mam tu troche oliwy z oliwek i oleju lnianego- doskonale reguluja procesyy f-cjonowania mozgu i zbawienni wplywaja na serce. a wazywak...no do smaku...poza tym bialko bez wazyw moze dprowadzic do zakwaszenia org. a jak wiecie ja trenuje....wiec zakwaszeni tym bardziej mi na reke....zobaczycie za rok...jedzci czipsy a ja to bedzieci do mnie mowic "prosze pana moge pozyczyc dlugopis...?" na co ty z dumą odpowiesz" nie"
bo co Ci zrobia?
warto sie przelamac:)

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2008-01-11 10:30:23

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
Xdddddddddddddddddddddddddddd niezły tekst;p dzieki;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
neiwidze problemu chodzilem do liceum zawsze szamka w pojemnik i jadlem jak posilek wypadal na lekcji to jadlem jaja gotowane jak bylo trzeba (capilo w sali niemilosiernie) .Wiec stary nei pekaj bierz pojemnik i po krzyku a jak ktos sie bedzie smial albo cos powie to ***nij mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
odbiegajac od tematu w jakim sklepie kupiliscie pojemniki? w sensie czy byl to sklep z naczyniami lub z agd lub z czyms innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błagam, pomóżcie ! :]

Następny temat

Dieta na mase do oceny / SOGI

WHEY premium