SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki na podporach-porada

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
chlopie to nie martw tylko odpowiadaj.....zwami jak w szkole slysze tlumokow jak ida do tablicy nie zadali pytania a juz nie umieja albo ida i na okolo a odpowiedzi konkretnej nie ma............nie chodzi mi o martwienie tylko konkretna skazowke czekam dalej

...:::Live to fight,fight to live:::respect...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
mlodzkm - tłumoków to sobie w rodzinie poszukaj. Jak będziesz pyskował to zaraz dostaniesz bana i wylecisz z forum.

Zadałeś pytanie "co wy na to" i jeszcze się mądrzysz, żeby nie poprawiać ci treningu. Więc dostałeś odpowiedź, że to co robisz nie jest na dół klatki tylko na górę. Koniec tematu

Żegnam

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Niechcący .... poleci liść gorący (czyt. ban him)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
i kto tu czytac nie umie mas zjakies kompleksy czy jak.......pisze wyraznie jak lepiej wykonywac pompki na podporach czyli nie odpowiedziales wogole.....i czemu kazales mi szukac u ciebei w rodzinie lepiej beda wiedziec takie rzeczy od ciebie.......

trcohe denerwujace w kazdym poscie znajdzie sie jakis cwaniak.....usuwaj jak jestes zakomplekosiony rob bana im wiecej takich osob jak ty to nikt nie uzyska zadnych porad i sie smietnik zrobi.nie potrzebuje odpowiedzi na okolo tylko konkret chlopie.........pisze ,,JAK LEPIEJ WYKONYWAC" a nie kolego ,,ROBIE TAK NA DOLNE CZY DOBRZE" analizujac=nie odpowiedziales tylko sie modrzysz

skoro jestes adminem,modem to powinienes miec jakas wiedze na ten temat odpwiedz to co robis zto na gorne to nie odpowiedz po nie napisales jak robic na dolne....krotka pilka

Zmieniony przez - mlodzikm w dniu 2006-08-16 14:15:55

...:::Live to fight,fight to live:::respect...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
mlodzikm - zdajesz sobie sprawę, do kogo ty piszesz ?
Krzych ćwiczy mniej więcej tyle ile ty żyjesz na tym świecie (jak dobrze pamiętam)... trochę szacunku...

To tak odnośnie zdania:
"skoro jestes adminem,modem to powinienes miec jakas wiedze na ten temat"

...

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
i wlasnie tak odnosnie tego zdania podkresilem ze ma wiedze i zamias jej uzyczyc i pomoc to robi krzywe akcje skoro wie ze robie zle a ja chce wiedziec jak na tym robic na dolne to po co takie szopki......i tyle jezeli to kogos urazilo a jezeli cwiczy ile ja zyje to niezbyt na takiego kolesia wychowanie skoro mi tu z rodzina wyjezdza i tyle.....skoro nie uzyskalem odpowiedzi to mam racje

...:::Live to fight,fight to live:::respect...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Po pierwsze: Nie pyskuj i szanuj starszych (bardziej doświadczonych) od siebie, chyba że ci się forum już znudziło (ban)
Po drugie: Na moje to na pierwszym rysunku bardziej pracują tricepsy.
Po trzecie: Tym ćwiczeniem nie zbudujesz dołu tylko górę.
Po czwarte: Zacznij robić skos z głową w dół lub przenoszenie hantelki.

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
widizsz jak ladnie o to mi biegalo tytul tego postu byl o porade a tu same madrzenia ze to ze tamto.....a szacunek taki sam jak on mnie jezeli ktos domnie nie podchodzi z reka to czemu mam sie plaszczyc.....dzieki za odpowiedz.koniec tematu

...:::Live to fight,fight to live:::respect...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
ech... cierpliwości...

Ty chyba nawet sam nie wiesz o co ci chodzi. Sformuowałeś pytanie w taki sposób, że nikt nie rozumie o co biega. Zadaj pytanie po ludzku w sposób poprawny gramatycznie - to będziemy mogli pomóc. Póki co robisz tylko śmietnik.

W moim drugim poście odpowiedziałem ci:

"To cię zmartwię - ale robisz na górną część klatki zamiast na dolną.
A ćwiczenie nie ma nic wspólnego z "pompkami na poręczach". "

Pytałeś o to jak robić to ćwiczenie by pracował dół klatki - odpisałem, że dół nie będzie przy nim pracował niezależnie od techniki wykonania. Ponieważ napisałeś wyraźnie by nie poprawiać twojego treningu - nie sugerowałem innych ćwiczeń. Na przyszłość zastanów się najpierw sam o co ci chodzi.

Gdybyś stosowałznaki interpunkcyjne, to może łatwiej byłoby zrozumieć twoje pytanie - niestety post jest jednym długim zdaniem, które zaczyna się od tego, że zaczynasz pracować nad dołem klatki a kończy na "i co wy na to"

Dostałeś najbardziej rzeczowa i konkretną odpowiedz w tej sytuacji. W zamian za to pojechałeś wszystkim od tłumoków - oto twoja kultura i szacunek. Następnym razem za brak kultury będzie ban.


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-08-16 15:25:44

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
rozumiem zwracam hono :)peace

...:::Live to fight,fight to live:::respect...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowicjusz... rady mile widziane

Następny temat

Asymetryczne barki

WHEY premium